Merkezefendi Belediye Orkestrası’ndan online konser

Merkezefendi Belediye Orkestrası, 16 Ocak Cumartesi günü saat 20.30’da online konser verecek. ‘Türk Halk Müziği’ online konserinde orkestranın solisti Tayfun Tunç ve konuk sanatçı Tanju Güneş birbirinden güzel şarkı ve türküleri seslendirecek.

Merkezefendi Belediye Orkestrası’ndan online konser

Merkezefendi Belediyesi pandemi dönemindeki sosyal faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda Merkezefendi Belediye Orkestrası, 16 Ocak Cumartesi günü saat 20.30’da online konser verecek. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘Türk Halk Müziği’ online konserinde Merkezefendi Belediye Orkestrası’nın solisti Tayfun Tunç ve konuk sanatçı Tanju Güneş birbirinden güzel şarkı ve türküleri seslendirecek. Seyircisiz konser, Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın ve Merkezefendi Belediyesi sosyal medya hesapları ile DEHA TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Salgın döneminde sosyal etkinliklerin kısıtlanması noktasında vatandaşların evlerinde keyifli vakit geçirmeleri amacıyla online konserlere devam ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Olarak salgın döneminin başından bu yana birçok çalışma gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Daha önce de yaptığımız gibi yine Merkezefendi Belediye Orkestramız seyircisiz, online konser verecek. Tüm hemşehrilerimizin konserimizi online izlemeye davet ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER