MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl yine Merkezefendililerinihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan kesim yerlerinde hazırlıklar tamamlandı.Öyle ki kurban kesim yerlerinde çengelden kompresöre, temiz et torbasından,vatandaşların misafir edileceği yere kadar her şey düşünüldü. MerkezefendiBelediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, kurban kesim yerlerinde incelemelerdebulundu.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Merkezefendi Belediyesi dehazırlıklarını tamamladı. 8 adet kurban kesim yerinde Merkezefendililerinkurban kesimlerinde tüm ihtiyaçları karşılanacak. Merkezefendi Belediye BaşkanıMuhammet Subaşıoğlu, kurban kesim yerlerinde incelemelerde bulundu. BaşkanSubaşıoğlu, Merkezefendi Belediyesi’nin kurban bayramına tam anlamıyla hazırolduğunu söyledi. 

Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak kurban bayramına hazırız. 8ayrı noktamızda kurban kesim yerlerimizi tespit ettik. Vatandaşlarımızınkullanımına ‘Barbaros Pazaryeri, Sevindik Pazaryeri, Karaman Pazaryeri,Yenişehir Pazaryeri, Servergazi Pazaryeri, Bahçelievler Pazaryeri, YenimahallePazaryeri ve Göveçlik Pazaryeri’ni sunuyoruz. Alanlarımız tam da Merkezefendilihemşerilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlandı. Çengellerden kompresörekadar tüm kullanılacak gereksinimleri buraya getirdik. Kesim alanı da yine özelhazırlanan brandalarla çevrildi. Temiz et torbasını da temin ettik.Merkezefendi’de güzel bir kurban bayramı yaşamamızı temenni ediyorum” dedi.

MERKEZEFENDİLİ VATANDAŞLARA HATIRLATMA

Denizli Valiliği’nin aldığını önlemler çerçevesinde de hiçbir koşuldasokaklarda kurban kesimi yapılamadığı gibi kelle de ütülemeyecek. Veteriner vezabıtadan oluşan bir ekip bayramda bunun denetimini yapacak. Kurban Bayramıboyunca Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de görevde olacak.Merkezefendililer tüm şikâyetlerini Merkezefendi Belediyesi’nin kurumsaltelefon hattı 0258-265-38-88’ e bildirdiği gibi zabıta ile ilgili taleplerinide 153 aracılığı ile yapabilecek. Yine bayram boyunca Çevre Koruma ve KontrolMüdürlüğü’nün ilaçlama ekipleri Merkezefendililerin hizmetinde olacak. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER