Merkezefendi Belediyesi “Voleybol Zafer Kupası” kayıtları başladı

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 30 Ağustos Voleybol Zafer Kupası’nda kayıtlar, 11 Temmuz itibariyle başladı. 5 Ağustos Pazartesi günü başlayacak olan Voleybol Turnuvası’na son kayıt tarihi; 26 Temmuz.

Merkezefendi Belediyesi “Voleybol Zafer Kupası” kayıtları başladı

Merkezefendi Belediyesi, spor etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından 30 Ağustos Voleybol Zafer Kupası düzenlenecek.

11 Temmuz’da başlayan kayıtlar 26 Temmuz’a kadar devam edecek.

Voleybol Turnuvası, 5 Ağustos Pazartesi Günü başlayacak. Fikstür ise Merkezefendi Belediyesi resmi internet sitesinden yayınlanacak.

16 yaş ve üzeri vatandaşların başvuracağı voleybol turnuvasında takımlar en az sekiz, en fazla 12 sporcudan oluşacak. Takımdan sorumlu iki kişi olacak.

Turnuvaya, oluşturulan takımlar halinde başvurulacak.

Takımlar, Merkezefendi Belediyesi 30 Ağustos Voleybol Zafer Kupası’na kayıt olmak için Merkezefendi Belediyesi Halkla İlişkiler Masası’na ve Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’ne müracaat edecekler.

Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa, sporculara madalya ve sürpriz hediyeler verilecek.

Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Spor etkinliklerimize devam ediyoruz. Merkezefendimiz sporun merkezi olacak. Sağlıklı, sporu seven, yediden yetmişe herkesin sporla ilgilendiği bir ilçe olacak. Zafer Bayramımıza özel bir voleybol turnuvası düzenliyoruz. Tüm sporseverleri bu turnuvamıza bekliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER