MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDEN 3 BİN ÖĞRENCİYE ÖĞRENİM YARDIMI

Merkezefendi Belediyesi, her yıl olduğu gibi bul yıl da ortaokul ve lise öğrencilerine öğrenim yardımı yapacak. Başvurular; 1-16 Eylül 2018 tarihleri arasında Merkezefendi Belediyesi resmi internet sitesi www.merkezefendibel.tr adresinden gerçekleştirilecek.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDEN 3 BİN ÖĞRENCİYE ÖĞRENİM YARDIMI

Merkezefendi Belediyesi’nin eğitime sağladığı katkılar, artarak devam ediyor. Bu çerçevede Merkezefendi Belediye Meclisi tarafından alınan karar neticesinde Merkezefendi İlçesi’nde ikamet eden, ortaokul ve lise öğrencilerine, aylık 100 TL öğrenim yardımı yapılacak. 3 bin öğrencinin faydalanabileceği öğrenim yardımları, Ekim ile Mayıs ayları arasındaki 8 aylık süreçte yapılacak. Başvurular ise 1-16 Eylül 2018 tarihleri arasında Merkezefendi Belediyesi resmi internet sitesi www.merkezefendibel.tr adresinden gerçekleştirilecek.

“EĞİTİM BİZİM ÖNCELİĞİMİZDİR”
Konuyla ilgili açıklama yapan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitimi her zaman bizim önceliğimizdir. Bu çerçevede bizde onların eğitimine katkı sağlamak istiyoruz. Belediye meclisimizde aldığımız karar neticesinde 2018-2019 eğitim öğretim yılında 3 bin öğrencimize aylık 100 TL öğrenim yardımı yapacağız. Öğrenim yardımı alacak öğrencilerimize şimdiden hayırlı olsun diyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER