MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDEN İKİ YENİ DERSLİK

Merkezefendi Belediyesi tarafından Gümüşçay Mahallesi’ndeki Emine Ahmet Sami Uslu İlkokulu’na iki derslik kazandırıldı. Derslikler, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu’nun katılımı ile açıldı.

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDEN İKİ YENİ DERSLİK

Merkezefendi Belediyesi eğitime olan desteklerini sürdürüyor. Bu çerçevede ilçe sınırları içerisinde olan Emine Ahmet Sami Uslu İlkokulu’na iki derslik kazandırıldı. Dersliklerin açılışına, Merkezefendi Kaymakam’ı Dr. Adem Uslu, Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şamil Temiz, Okul Müdürü Mehmet Gök, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı. Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Gümüşçay Mahallemizdeki bu okulumuzun bir özelliği var. Hem ortaokulumuz hem ilkokulumuz, aynı bahçede öğrencilerimize eğitim veriyor. Bu mahallemizin eğitim anlamında yeni atılımlar yapmaya, yeni açılımlar yapmaya, eğitim kalitesini daha da yükseltmeye ihtiyacı var. Bugün bizleri yalnız bırakmayan velilerimize ve çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

“AKADEMİK BAŞARI OLARAK İLK BEŞTE OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ”

Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, “Akademik başarı olarak ilk üçte ve ilk beşte olduğumuzu biliyoruz. Bunun verdiği özgüvenle eğitim seviyemizi daha yukarıya taşıma noktasında el ele olsun, omuz omuza olsun var gücümüzle çalışıyoruz. Belediye Başkanımızın eğitime yapmış olduğu yatırımlar takdir edilecek işler. Bugün de bu işlerden bir tanesini daha gerçekleştireceğiz. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

“HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Emine Ahmet Sami Uslu İlköğretim ve Ortaöğretim Okul Müdürü Mehmet Gök , “Başta Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Subaşıoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” dedi. Kurdele kesim töreninin ardından, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şamil Temiz ile birlikte sınıfları dolaşarak öğrencilerle bir araya geldi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER