Merkezefendi Belediyesi’nden; “Karneni Getir Sinema Biletini Götür”

Merkezefendi Belediyesi, ilçede eğitim-öğretim gören ortaokul öğrencilerine karne hediyesi olarak sinema bileti hediye ediyor. ‘Karneni Getir Sinema Biletini Götür’ etkinliği kapsamında ilk bileti Belediye Başkanı Şeniz Doğan verdi.

Merkezefendi Belediyesi’nden; “Karneni Getir Sinema Biletini Götür”

Merkezefendi Belediyesi, ilçede eğitim-öğretim gören ortaokul öğrencilerine karne hediyesi olarak sinema bileti hediye ediyor.

Karnesiyle beraber Merkezefendi Kültür Merkezi ve Merkez Kütüphane ’ye gelen ilk 3 bin öğrenciye ‘Aladdin’ isimli filme bilet veriliyor.

Karneni Getir Sinema Biletini Götür’ etkinliği kapsamında 5-6-7. ve 8.sınıf öğrencilerine ilk bileti Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan verdi.

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde çocuklara biletleri hediye eden Başkan Doğan, “2018-2019 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayan öğrencilerimize sinema bileti hediye ediyoruz. Öğrencilerimize iyi seyirler ve iyi tatiller diliyorum. Çocuklarımızın her zaman yanındayız. Eğitime destek verme noktasında Merkezefendi Belediyesi olarak her zaman hazırız” dedi.

Biletlerini alan öğrenciler, Başkan Doğan’a teşekkür ederek, mutlu olduklarını belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER