Merkezefendi Belediyesi’nden 'Sağlıkçılara Saygı Parkı'

Merkezefendi Belediye Meclisi Aralık Ayı Toplantısının 2. Birleşimi’nde konuşan Belediye Başkanı Şeniz Doğan, sağlık çalışanları için ‘Sağlıkçılara Saygı Parkı’ yapacaklarını söyledi.

Merkezefendi Belediyesi’nden 'Sağlıkçılara Saygı Parkı'

Merkezefendi Belediyesi, Pandemi döneminde canını hiçe sayarak fedakârca çalışan sağlık çalışanları için ‘Sağlıkçılara Saygı Parkı’ yapacak. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediye Meclisi Aralık Ayı Toplantısının 2. Birleşimi’nde meclis üyelerine ‘Sağlıkçılara Saygı Parkı’nın hazırlığı aşamasında olduklarını söyledi. Sağlık çalışanlarına ithafen yapılacak olan parkı, meclis üyeleri olumlu karşılayarak destek verdi.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ CANLARINDAN BİLE FERAGAT EDİYOR"

Sağlık çalışanlarının zor şartlar altında çalıştığını belirten Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Yaşanan Kovid-19 süresince birçok sağlık çalışanı vefat ediyor ya da ailesinden, çocuğundan ayrı yaşamak zorunda kalıyor. Sağlık çalışanlarımız gerçekten canlarından bile feragat ederek çalışıyorlar. Denizli’de vefat eden ve hala büyük bir özveri ile görevlerini yerine getiren bütün sağlık çalışanlarının olduğu bir anıt şeklinde, bir saygı parkının çalışması içerisindeyiz. Çalışmalarımız sonucunda umarım hep birlikte açarız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER