MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ'NDEN SELÇUKBEY'E 4 MİLYONLUK YATIRIM

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ'NDEN SELÇUKBEY'E 4 MİLYONLUK YATIRIM

Merkezefendi Belediyesi tarafından Selçukbey Mahallesi’nde çalışmalar devam ediyor. Bu çerçevede mahallede, belediye ekiplerince asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Selçukbey Mahallesi’ne yapılan 4 Milyon TL’lik yatırımla mahallenin çehresi değişirken, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendililerin memnuniyetinin her şeyin üstünde olduğunu vurguladı.  

Merkezefendi İlçesi’ndeki 50 mahallede çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Merkezefendi Belediyesi, Selçukbey Mahallesi’nde de asfalt çalışması yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğü’nün sürdürdüğü çalışmalar çerçevesinde Selçukbey Mahallesi’nin de diğer mahallelerde olduğu gibi çehresi değişiyor. Öyle ki Merkezefendi Belediyesi tarafından Selçukbey Mahallesi’nde 55 bin metrekarelik alanda 10 bin ton asfalt serildi. Çalışmalar kapsamında yine bu mahalleye 3 bin metrekare parke döşemesi ve 4 bin metre bordür taşı döşemesi gerçekleştirilerek 4 Milyon TL’lik bir yatırım yapıldığı açıklandı. Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendililerin memnuniyetinin her şeyin üstünde olduğunun altını çizdi. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemizdeki 50 mahallemizde aralıksız çalışma yapıyoruz. Her mahallemizde mutlaka bir yatırımımız yer alıyor. Hemşerilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla ilçemizi daha da güzel hale getiriyoruz. Biliyoruz ki, hemşerilerimizin memnuniyeti her şeyin üstünde… Şimdiler de Selçukbey Mahallemizde de Fen İşleri Müdürlüğümüzce asfalt çalışmalarımız var. Merkezefendi’de ‘Yeni yollar, yeni standartlar’ diyoruz. Bu mahallemizde diğer mahallelerimiz gibi daha da güzel oluyor. 4 Milyon TL’lik bir yatırım yaptık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER