Merkezefendi'den Yarıyıl Karne Şenliği

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında cuma günü son ders zilinin çalmasıyla birlikte binlerce öğrenci yarıyıl tatiline girecek. Merkezefendi Belediyesi ise öğrenciler için Merkezefendi Kültür Merkezi’nde ‘Yarıyıl Karne Şenliği’ düzenleyecek.

Merkezefendi'den Yarıyıl Karne Şenliği

Merkezefendi Belediyesi, 2021-2022 Eğitim-Öğretim döneminin yarıyılını tamamlayarak karnelerini alacak öğrenciler için ‘Yarıyıl Karne Şenliği’ düzenleyecek. Karnelerini alan minikler, cumartesi günü saat 12.00’de Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek şenlikte; müzik, dans, oyun ve eğlenceye doyacak. Etkinlik kapsamında ‘Sincap Sinco’ adlı tiyatro oyunu, danslar, sihirbazlık gösterileri, boyama, maskotlar ve yüz boyama etkinlikleri yapılacak. ‘Sincap Sinco’ isimli çocuk tiyatrosunun 12.00-13.00-14.00-15.00 ve 16.00 seansları bulunuyor.

“Merkezefendi Belediyesi çocuklarla birlikte geleceğe yürüyor”

Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız bizler çok önemli ve öncelikli. Merkezefendi Belediyesi olarak bu düşünce ve anlayışla çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, eğitim hayatlarına katkıda bulunmak ve onlara aydınlık bir gelecek bırakmak amacıyla birçok hizmet gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Çocuklarla her zaman yan yana olan Merkezefendi Belediyesi, çocuklarla büyüyor ve birlikte geleceğe yürüyor. Çocuklarımızın mutlu, özgür ve üretken olduğu bir Merkezefendi için çalışıyoruz. Çocuklarımıza karne günü etkinliği düzenleyerek hep birlikte eğlenmek ve onlara moral olmak istiyoruz. Tüm öğrencilerimizi şimdiden karnelerindeki notlarından dolayı kutluyor, şenliğimize davet ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER