Merkezefendi, Gençlik Festivali’yle eğlendi

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Gençlik Festivali, son buldu. Festivalin üçüncü gününde RollBack, Umut Kaya ve Aydilge sahne aldı. Aydilge ile birlikte İzmir Marşı’nı söyleyen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, festivalde kendilerini yalnız bırakmayan ve festival coşkusunu doyasıya yaşayan sanatseverlere teşekkür etti.

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Gençlik Festivali’nin üçüncü gününde coşku doruk noktasına çıktı.

Festivalin son gününde sahneye ilk olarak RollBack çıktı.

Daha sonra Umut Kaya’nın birbirinden güzel şarkılarıyla keyiflenen sanatseverler, Aydilge’nin sahneye çıkmasıyla büyük bir coşku yaşadı.

Genç sanatçı birbirinden güzel şarkılarıyla Gençlik Festivali’ne renk katarken Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile İzmir Marşı’nı birlikte söylediler.

Türk Bayrakları’nın dalgalandığı konser yaklaşık 2 saat sürdü. Başkan Doğan, festivalde kendilerini yalnız bırakmayan ve festival coşkusunu doyasıya yaşayan sanatseverlere teşekkür etti.

Gençlik Festivali’ni geleneksel hale getireceklerini belirten Başkan Doğan, “Hemşehrilerimizi sevilen sanatçılarla buluşturmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren birbirinden değerli sanatçılarımızı ilçemizde ağırladık. Artık Merkezefendi’de Gençlik Festivalleri olacak. Merkezefendi sanatın ve kültürün merkezi olacak. Merkezefendi Belediyesi olarak çocuklarımıza ve gençlerimize birçok branşta kurslar veriyoruz. Merkezefendi’de geleceğin sanatçıları yetişiyor. Sahneye çıkan ve festival coşkusunu bizlere yaşatan değerli müzik gruplarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2021, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER