MERKEZEFENDİ İLÇE GENÇLİK KOLLARI’NDAN; 249 ŞEHİDE 249 FİDAN

Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle anlamlı etkinliklere imza attı, 249 şehit adına 249 adet fidan dağıttı.

AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, hain darbe girişiminin yıldönümü olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Bayramyeri Medyanı'nda ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ fotoğraf sergisi açtı. Sergiye vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer de sergiyi ziyaret etti.

Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanlığı, hain darbe girişimi sırasında Şehit olan 249 vatandaşı da unutmadı. Gençler 249 şehit adına Bayramyeri Meydanı'nda fidan dağıtımı gerçekleştirdi. Her bir fidanın üzerinde ise darbe günü şehit olan vatandaşların ismi yazıldı. Gençler tarafından Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu'na ve Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer'e de fidan hediye edildi. Ayrıca İlçe Gençlik Kolları tarafından Bayramyeri Meydanı'nda 249 adet 15 Temmuz broş ve kurdelesi dağıtıldı.

AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Av. Mert Koç, "Yüce Türk Milleti 15 Temmuz 2016'da asker kamuflajina bürünmüş ve amaçları anayasal düzeni bozmak olan bir avuç haine karşı bir kez daha Çanakkale ruhunu hissettirmiştir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2018, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER