MERKEZEFENDİ İLÇESİNE 2 KAPALI PAZARYERİ DAHA KAZANDIRILACAK

MERKEZEFENDİ İLÇESİNE 2 KAPALI PAZARYERİ DAHA KAZANDIRILACAK

DRT Denizli ve Denizli Gazetesi ‘ne özel açıklamalarda bulunan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, pazaryeri projelerinin tüm hızla devam ettiğini, bu kapsamda 2 mahalleye daha kapalı pazaryeri yapılacağını söyledi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi‘ne özel açıklamalarda bulundu. Başkan Subaşıoğlu sosyal belediyecilik anlamında gerçekleştirdikleri pazaryeri projelerine tüm hızıyla devam ettiklerini söyledi. Başkan Subaşıoğlu konuşmasında bir de müjde verdi. Merkezefendi ilçesinde yer alan 2 mahalleye daha kapalı pazaryeri yapılacağını belirtti.

İLBADE KAPALI PAZARYERİ’NİN AÇILIŞINI BAKAN ZEYBEKCİ YAPACAK
Şu ana kadar adet olarak en çok kapalı pazar yeri projesi gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Subaşıoğlu, sözlerinin devamında yapımı tamamlanan İlbade Kapalı Pazaryeri’nin açılışını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yapacağını söyledi. Başkan Subaşıoğlu; “Altındere Mahallesi’nden tutun, Aşağışamlı’ya, Bahçelievler’den Yenimahalle’ye kadar çok geniş alanda çok değişik mahallelere pazar yeri kazandırdık. Bunların en büyüklerinden birisi ise İlbade pazar yeridir. Yaklaşık 4 bin 600 metrekare olan, içerisinde 22 adet dükkân bulunan önemli bir projemizdir. İnşallah önümüzdeki günlerde Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci’nin katılımıyla onun açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

“SERVERGAZİ MAHALLESİ’NE YAKIŞAN BİR PAZARYERİ OLDU”
Başkan Subaşıoğlu konuşmasının devamında ise şunları aktardı: “Bunula birlikte Servergazi Mahallemizde ayrı bir kompleks projemiz vardı. Bunu da tamamladık. İnşallah açılışı gerçekleşecek. Altı kapalı pazar yeri, üst katı tenis merkezi ve kafe alanıyla son derece yeni nesil bir pazar yerini tamamlamış olduk ve Servergazimize yakıştı. Çarşamba günleri pazar yeri olarak kullanıyoruz ama onun dışında alt katı otopark olarak kullanılacak. Üst katında da tenis merkezi olarak Merkezefendi’ye hizmet edecek çok önemli, son derece şık bir mekan. Sadece kafeterya inşaatımız 2 ay içerisinde tamamlanmış olacak. İnşallah oranında açılışını gerçekleştireceğiz. Servergazimize, Merkezefendimize yakışan, hijyenik olarak pazaryeri imkanı sağlayan bu kapalı pazar yerleriyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde inşallah bir mülkiyetle ilgili bir çalışmamız var. O adımlar atıldıktan sonra iki mahallemize şık, hijyenik ortamda alışveriş imkanı sağlayan kapalı pazaryerlerimizi kazandırmış olacağız.”

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER