Merkezefendi’de çocuklarımız güven altında

Merkezefendi Belediyesi, huzurlu ve güvenli yaşam alanları oluşturulmak üzere çocukların ve ailelerinin vakit geçirdiği oyun parklarına güvenlik kameraları taktı.

Merkezefendi Belediyesi bir projesini daha hayata geçirdi. İlçede daha kaliteli, huzurlu ve güvenli yaşam alanları oluşturulmak üzere çocukların ve ailelerinin vakit geçirdiği oyun parklarına güvenlik kameraları taktı. Yerleştirilen Mobese kameralarıyla 24 saat boyunca parklar kayıt altına alınacak. Montajı yapılan güvenlik kameraları bir ağdan fazla kayıt yapacak. Merkezefendi Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda, 13 parka toplamda, 2 mega piksel çözünürlüklü 27 güvenlik kamerası takıldı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak söz verdiğimiz bir projeyi daha hayata geçirdik. Çocuklarımızın en çok zaman geçirdiği parklardaki güvenlik çalışmaları kapsamında belirlediğimiz 13 parka güvenlik kamerası yerleştirdik. Bu kameralar 24 saat, gece gündüz kayıt yapacak. Çocuklarımızın ve ailelerimizin güvenliği bizler için son derece önemli. İlçemizin huzuru ve güvenliği anlamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

KAMERA TAKILAN PARKLAR:

Selçukbey Mahallesi / Kazım Arslan Parkı

Gümüşler Parkı

Muratdede Mahallesi / Mehmet Gazi Caddesi Yamaç Parkı

1200 Evler Mahallesi Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Yürüyüş Yolu

Yenişehir Mahallesi / Merkez Park

Değirmenönü Mahallesi / 1377-1430 Sokak

Gerzele Mahallesi / 555 - 551 - 538 Sokak

Sevindik Mahallesi / 2333 Sokak

Yeni Mahalle / 5045 - 5062 Sokak

Barbaros Pazar Yeri Parkı

Karaman Mahallesi / Şehit Murat Kocabaş Parkı

Adalet Mahallesi / Kütüphane Arkası

Engelsiz Yaşam Parkı / 29 Ekim Bulvarı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER