MERKEZEFENDİ’DE OFF ROAD HEYECANI YAŞANACAK

Merkezefendi Belediyesi’nin ev sahipliği yapacak olduğu Türkiye OFF-ROAD Şampiyonası 5.Ayağı, 29-30 Eylül tarihlerinde Saruhan Mahallesi’ne kazandırılan OFF-ROAD pistinde gerçekleştirilecek.

Sporun ve sporcunun dostu olan Merkezefendi Belediyesi tarafından Denizli’ye kazandırılan OFF-ROAD pistinde, bu yıl da heyecan kaldığı yerden devam edecek. Saruhan Mahallesi’ndeki OFF-ROAD pisti, bu sene Türkiye OFF-ROAD Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından yayınlanan yarış takvimine göre; 29 Eylül Cumartesi günü saat 12.30’da Ömer Halisdemir Mukavemet Etabı, 30 Eylül Pazar günü saat 11.30’da ise Merkezefendi Seyirci Etabı olmak üzere 2 etap gerçekleştirilecek.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU PİSTİ İNCELEDİ
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Türkiye OFF-ROAD Şampiyonası 5.Ayak yarışmasının yapılacağı OFF-ROAD pistinde incelemelerde bulundu. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak geçtiğimiz 2 yıl içerisinde yapmış olduğumuz 2 yarıştan sonra Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından Merkezefendi Belediyemizin Off-Road pisti tescillendi. İnşallah OFF-ROAD Türkiye Şampiyonası’nı 29-30 Eylül tarihlerinde Merkezefendimiz’deki OFF-ROAD pistimizde yapacağız. Tabi 29 Eylül’de orman etabı var. Seyirci etabı ise 30 Eylül saat 11.30’da olacak. Pazar günü yani 30 Eylül’de tüm Merkezefendilileri, tüm Denizlilileri bu güzel heyecana bekliyorum” ifadelerinde bulundu.

“DENİZLİLİLERİ DAVET EDİYORUM”
Merkezefendi Belediyesi için sporun önemli olduğunun altını çizen Başkan Subaşıoğlu; “Sporun ve sporcunun dostu olma özelliğimiz anlamında birçok projeye spor anlamında imza atıyoruz. OFF-ROAD’da Türkiye’de tescillenmiş bu senenin 5.Ayak yarışması Merkezefendi’de koşuluyor. Göveçlik Saruhan Bölgemizdeki OFF-ROAD pistimizdeki Türkiye Şampiyonası’na tüm Merkezefendilileri, tüm Denizlilileri davet ediyorum” şeklinde sonlandırdı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER