Merkezefendi’de yol çalışmaları devam ediyor

Merkezefendi Belediyesi, ilçedeki yol çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Üzerlik Mahallesi’nde yol ve kaldırım düzenlemesine yönelik başlatılan parke ve bordür taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Merkezefendi’de yol çalışmaları devam ediyor

Merkezefendi Belediyesi, ilçedeki yol çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Üzerlik Mahallesi’nde yol ve kaldırım düzenlemesine yönelik başlatılan parke ve bordür taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Ekiplerin çalıştığı bir başka mahalle ise Eskihisar Mahallesi oldu. Ekipler, Mimar Sinan Sokağı ile Cumhuriyet Caddesi’ni birleştiriyor. 7 bin 800 metreküp kazı yapılan yol açma çalışmasında 20 bin metrekare eğitim alanı da iş makinaları tarafından düzenlendi. 130 metre uzunluğunda, 15 metre genişliğindeki yeni yol en kısa süre içerisinde kullanıma açılacak.

“İLÇEMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ”

Konuya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemiz genelindeki yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üzerlik ve Eskihisar Mahallemizde hemşerilerimizin ulaşımlarını kolaylaştırmak adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Üzerlik Mahallemizde yolu baştan düzenleyerek yeniden yapıyoruz. Eskihisar Mahallemizde ise yeni bir yol açıyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilçemizin çehresini değiştiriyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211