Merkezefendi’den 19 Mayıs’a özel turnuva

Merkezefendi Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası’ düzenlenecek. 3’+2” eklemeli tempolu ve açık kategoride düzenlenecek turnuva; 17 Mayıs Pazar günü saat 15.00’de başlayacak.

Merkezefendi’den 19 Mayıs’a özel turnuva

Merkezefendi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası’ düzenliyor. Online ortamda yapılacak turnuva; 17 Mayıs Pazar günü saat 15.00’de başlayacak. 3’+2” eklemeli tempolu ve açık kategoride düzenlenecek olan turnuvaya katılmak isteyen sporseverler, öncelikle chess.com sitesinden başvuru bilgilerini girerek kullanıcı adı alacak. Sonrasında sporseverlerin, https://www.chess.com/club/tsf-denizli linkinden turnuva grubuna üye olmaları gerekiyor. Sporseverler son işlem olarak https://www.chess.com/live#t=1224973 linkinden kayıt-kontrol işlemini gerçekleştirecek. Turnuva sonunda ilk üç sırada bulunan yarışmacılara kupa, madalya ve sürpriz hediyeler, ilk 10’a giren sporseverlere ise madalya verilecek. Sporseverler, 0555 727 3034 numaralı hattan turnuva hakkında detaylı bilgi alabilecek.

“TÜM SPORSEVERLERİ TURNUVAMIZA BEKLİYORUM”

Turnuvaya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hemşerilerimizle yan yana olduğumuz, sporseverlerin yüz yüze oynadığı satranç turnuvamızı, bu yıl salgın nedeniyle online olarak gerçekleştiriyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvamız, 17 Mayıs Pazar Günü chess.com sitesi üzerinden yapılacak. Tüm sporseverleri turnuvamıza bekliyorum. Katılım sağlayan sporseverler de başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221