MERKEZEFENDİ’DEN 5 BİN BASKETBOL TOPU; KARNENİ GETİR TOPUNU GÖTÜR!

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçe sınırları içerisindeki 8. sınıf öğrencilerine yönelik başlatmış olduğu ‘Karneni getir, topunu götür’ projesi bu yıl da devam edecek. Etkinlik; 18 Ocak Cuma günü saat 11.00’de Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Etkinliğe akrobasi hareketleri ile ünlü ‘Karizma Show’ grubu da katılacak.

MERKEZEFENDİ’DEN 5 BİN BASKETBOL TOPU; KARNENİ GETİR TOPUNU GÖTÜR!

Sporun ve sporcunun dostu Merkezefendi Belediyesi, 2017 yılında başlatmış olduğu ‘Karneni getir, topunu götür’ projesi bu yıl da devam ediyor.

İlçe sınırlarında eğitim gören 8. sınıf öğrencilere yönelik gerçekleştirilen projede, 5 bin öğrenciye 5 bin basketbol topu hediye edilecek.

18 Ocak Cuma günü saat 11.00’de Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan törende, öğrencilere basketbol toplarını Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu hediye edecek.

Öğrencilerin basketbol toplarını sahaya atması ile renkli görüntülerin ortaya çıktığı şölende; ‘Karizma Şov’ grubu da basketbol akrobasi gösterisi yapacak.

Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu yana eğitime ve spora destek veriyoruz. Sporun ve sporcunun dostu olan belediyemizin iki yıl önce başlatmış olduğu ‘Karneni getir, topunu götür’ projesinin bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştireceğiz. Sömestr tatiline çıkacak olan çocuklarımızın karne heyecanlarına ortak olduğumuz basketbol şölenine tüm çocuklarımızı davet ediyorum” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER