MERKEZEFENDİLİLER ANNELERİNE SEVGİSİNİ GÖSTERDİ

MERKEZEFENDİLİLER ANNELERİNE SEVGİSİNİ GÖSTERDİ

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen, Anneler Günü’ etkinliğinde Merkezefendililer, annelerine olan sevgilerini kaleme aldı ve belediye önünde kurulan fotoğraf stüdyosunda fotoğraf çektirerek; annelerine hediye etmek üzere çerçeveletti. 


Merkezefendi Belediyesi, Anneler Günü için bir etkinlik düzenledi. Bu çerçevede Anneler Günü vesilesiyle Merkezefendi Belediyesi önünde bir fotoğraf stüdyosu kuruldu. Merkezefendililer annelerine olan sevgilerini önce kaleme aldı. Sonrasında da kurulan fotoğraf stüdyosunda fotoğraf çektirerek annelerine hediye etmek üzere çerçeveletti. Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte yaklaşık 2 saat sürdü. Yüzlerce kişi anne sevgisini fotoğraf karesinde ölümsüzleştirdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ve AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen de anne sevgisini kaleme alarak, hatıra fotoğrafı çektirdi. 


“MERKEZEFENDİLİLER ANNELERİNE OLAN SEVGİLERİNİ BİZİMLE GÖSTERDİ”
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendililer annelerine olan sevgilerini bizimle gösterdi. Merkezefendi Belediyesi olarak bu yıl ‘Anneler Günü’ne özel farklı bir etkinlik düzenlemek istedik. Bu doğrultuda belediye binamız önüne gördüğünüz stüdyomuzu kurduk. Öncesinde Merkezefendililer, burada anne sevgisini yazıyor ardından da stüdyomuzda fotoğraf çektiriyor. Arkadaşlarımız burada o fotoğrafları çerçeveleyip teslim ediyor. Burada fotoğraf çektiren Merkezefendililer de annelerine bu fotoğraflarını hediye edecek. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER