Merkezefendi’nin iyilik hareketine DEKEV’den tam destek

Merkezefendi Belediyesi tarafından Ramazan Ayı için başlatılan ‘Merkezefendi El Ele’ iyilik hareketine,  Denizli Eğitim ve Kültür Vakfı’ndan (DEKEV) destek geldi.

Merkezefendi’nin iyilik hareketine DEKEV’den tam destek

Merkezefendi Belediyesi’nin Ramazan Ayı için başlatmış olduğu ‘Merkezefendi El Ele’ iyilik hareketine destekler devam ediyor.  İhtiyaç sahiplerine ve ekonomik sıkıntı yaşayan esnafa, hayırseverler aracılığı ile yardım yapılan iyilik hareketine, Denizli Eğitim ve Kültür Vakfı (DEKEV) da destek verdi. DEKEV Yönetim Kurulu, iyilik hareketine et ve kıyma yardımında bulundu. DEKEV Başkanı Dr. Hüseyin Atıcı, “Vakıf olarak iyilik hareketine destek vermekten çok mutluyuz. Farkındalık yaratmak açısından önemli bir katkı sağladığımızı düşünüyorum. Merkezefendi Belediyesi’ni de böyle bir çalışmaya öncülük ettiği için kutluyorum” dedi.

“DEKEV’E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Denizli Kültür ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu’na, ‘Merkezefendi El Ele’ iyilik hareketimize verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. İyilik hareketimiz amacına, hedefine ulaşıyor. İyilik hareketimize katkı sağlayan tüm hayırseverlerimize minnettarız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221