Merkezefendi’ye açık kapı bürosu

İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’nın ‘Açık Kapı’ projesi kapsamında 2018 yılı Şubat Ayı’nda kurulan ve Denizli Valiliği bünyesinde oluşturulan ‘Açık Kapı Bürosu’na bir yenisi eklendi. Merkezefendi Kaymakamlığı bünyesinde kurulan Açık Kapı Bürosu’na ilk müracaat; Emine Kara ve Mehmet Kara tarafından yapıldı.

Merkezefendi’ye açık kapı bürosu

İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından, vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi hedefiyle oluşturulan ‘Açık Kapı’ projesi kapsamında Merkezefendi Hükümet Konağı’nın giriş katında oluşturulan Merkezefendi Kaymakamlığı Açık Kapı Bürosu, 17 Temmuz 2019 itibariyle hizmet vermeye başladı.

Bürosunun açılışında; Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, kurum müdürleri, görevlileri ve Kaymakamlık personeli hazır bulundu.

Açılışta konuşan Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu; “Yaklaşık 2 yıldır Valiliklerimizde hizmet vermekte olan açık kapı bürosu Bakanlığımızın takdirleriyle Merkezefendi Kaymakamlığımız bünyesinde de açılarak bugün itibariyle vatandaşlarımıza hizmet sunmaya başladı. Açık Kapı Büroları’na vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular, mevzuat ve yasalar çerçevesinde ivedilikle değerlendirilecek, başvuru ve taleplerle ilgili işlemlerin hızlı ve etkili bir şekilde sonuçlandırılması sağlanacaktır. Açık Kapı Büromuzun, Merkezefendi ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

3 Personelin görev yaptığı Merkezefendi Kaymakamlığı Açık Kapı Bürosu’na ilk müracaat; Emine Kara ve Mehmet Kara tarafından yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER