Merkezefendi’ye Tiyatro Okulu geliyor

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun 2019-2024 dönemi projeleri arasında yer alan, çocukların ve gençlerin sosyalleşmesi anlamında büyük bir aracı olacak olan Tiyatro Okulu en kısa süre içerisinde Merkezefendi’ye kazandırılacak.

Merkezefendi’ye Tiyatro Okulu geliyor

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun yeni dönemde hayata geçireceği projeler arasındaki Tiyatro Okulu, kısa bir sürede Merkezefendi’ye kazandırılacak.

Merkezefendili gençleri ve aileleri heyecanlandıran tiyatro okulu çocukların gelişmesi ve sosyalleşmesi açısından önemli bir köprü görevi görecek.

Entelektüel sermayeye önem verdiklerini belirten Subaşıoğlu, “Bu dönem çok güzel toplantı salonlarımız yapıldı. Önümüzdeki dönem içerisinde Merkezefendimize bir tiyatro okulu kazandıracağız. Çünkü çocuklarımızın empatiyi öğrenmesi, diğerkâmlığı öğrenmesi gerekiyor. Bu doğrultuda muhakeme eğitimine ihtiyacımız var. Çocuklarımıza karşıtlık üzerinden muhakeme eğitimi vermek zorundayız. Bunun için de tiyatro çok önemli bir araç” diyerek konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211