MERKEZEFENDİ’YE “YENİ YOLLAR YENİ STANDARTLAR”

Merkezefendi Belediyesi, ilçede alt yapısı biten mahallelerde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Bahçelievler Mahallesi 3060 Sokak’ta asfaltlama ve yol çizgi çalışmaları tamamlandı.

MERKEZEFENDİ’YE “YENİ YOLLAR YENİ STANDARTLAR”

Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Yeni Yollar Yeni Standartlar’ parolası ile başlattığı üst yapı çalışmaları ilçenin her mahallesinde devam ediyor. Bu kapsamda Bahçelievler Mahallesi 3060 Sokak’ta başlatılan yol çalışmaları Belediye’nin Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince tamamlandı. Çalışmalarda 25 bin metrekarede 4 bin ton asfalt serimi yapılırken 3 bin 500 metre bordür taşı,  bin 320 metrekare parke taşı döşendi. 8 bin ton Pilent Miks Temel (PMT) döşenen üst yapı çalışmasının maliyeti 1 Milyon TL.

“50 MAHALLEMİZİN TAMAMINDA ÜST YAPI ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak uzun zamandan beri devam ettirmiş olduğumuz ‘Yeni Yollar Yeni Standartlar’ anlamında 50 mahallemizin tamamında üst yapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

2018 yılının yaz aylarında da son derece ciddi çalışmaları tamamlamış bulunuyoruz. Bugün Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ile Bahçelievler Mahallemizin buluştuğu yerde Şirinköy yolunun hemen başlangıcında çok ciddi bir üst yapı çalışmasını tamamlayacağız. İnşallah birkaç gün içerisinde de etraftaki çalışmaları da toparlayıp kullanıma sunmuş olacağız. Ben hayırlı olmasını diliyorum. Bizler Merkezefendi Belediyesi olarak inşallah 50 mahallemizde yol yapım çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Merkezefendi daha da güzel olacak diye yola çıkmıştık. Çok şükür bugün burada da görüyoruz, Merkezefendi daha da güzel oluyor. ‘Yeni Yollar Seni Standartlar’, Merkezefendi’de üst yapıya devam” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER