Meta Plaza’nın açılışına yoğun katılım

Siemens Studio Line yenilikçi teknolojilerini bir araya getiren Ege'nin en büyük Siemens mağazası olan Meta Plaza,2. Ticari Yolda açıldı. Meta Plaza’nın açılış törenine MasterChef finalisti Hasan Biltekin’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye’nin sektöründe lider firması Siemens’in Ege'nin en büyük Siemens mağazası Mete Plaza, iş insanı Hüseyin Kuruoğlan öncülüğünde Denizli’de açıldı. 2. Ticari Yol üzerinde bulunan Meta Plaza’nın açılışına; AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Siemens Türkiye Satış Direktörü Hakan Sultar, Bölge Müdürü Serhan Çokal, Alan Yöneticileri; Ozan Karaatlı, Mete Taşdemir, Oğuz Kuloğlu, Barış Karakoç, protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşan Siemens Türkiye Satış Direktörü Hakan Sultar, “Bugün burada bölgesinin ve belki de Türkiye’nin en büyük deneyim mağazasını açmanın büyük gururunu yaşıyoruz. Siemens, Avrupa’nın lider beyaz eşya üreticilerinden birisidir. 150 yıllık geçmişinde teknolojinin ilklerini insanoğlunun hayatını kolaylaştırmak için teknolojileriyle buluşturmuş yegane markalardan birisidir. İlk elektrikli ocağı üreten markadır. Bu anlamda burada bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Meta Plaza’nın Denizli ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLERİMİZ OLACAK”

İş insanı ve Meta Plaza sahibi Hüseyin Kuruoğlan; “Biz burada Siemens’in deneyim mağazasıyla Denizli’de studioLine ve Siemens normal ürün gamında bulunan tüm ürünleri Denizli halkına en uygun fiyatla sunmak için büyük bir mağaza açtık. Denizli halkımıza özellikle evini yenilemek isteyen, çeyizlik ürün almak isteyen halkımıza bizim mağazamıza uğramadan, ürünlere bakmadan, tercihlerini yapmalarını istemiyoruz. Bu mağazamızı gördükten sonra kendilerine, evlerine kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla alacağına inanıyoruz. Denizli halkı olarak herkesi bekliyoruz. Açılışa özel indirimlerimiz devam ediyor olacak. Buyurun gelin inşallah."

MASTERCHEF FİNALİSTİ DENİZLİLİLERLE BULUŞTU

Meta Plaza’nın açılışında MasterChef finalisti Hasan Biltekin, Siemens'in özel ve kusursuz ankastre serisi studioLine ile Denizlililerle buluştu. Biltekin sunumlarıyla davetlileri mest etti. 

EGE’NİN EN BÜYÜĞÜ

Ege’nin en büyük mağazası olan Mete Plaza, Siemens Studio Line yenilikçi teknolojilerini bir araya getirdiği yeni mağaza anlayışıyla dikkat çekiyor. 450 metre kare alana sahip olan Meta Plaza, en büyük deneyim mağazası olarak dikkat çekiyor. Wifi teknoloji ürünlerini tüketicilerin deneyebildiği mağazada aynı zamanda iklimlendirme odası, çocuklar için oyun parkı konseptiyle Ege Bölgesi’nin ilk deneyimleme mağazası olarak dikkat çekiyor. Firmanın premier ürünü olan studioLine, özel konseptiyle Denizli’de Meta Plaza’da tüketicilerle buluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2022, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER