MHP ASKERLERİN YANINDA

MHP ASKERLERİN YANINDA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe teşkilatı, 22 Nisan Pazar Günü Albayrak Türk Sporları Stadyumu’nda asker adayları için toplu asker eğlencesi düzenlenecek. Etkinlikte ayrıca usta sanatçı Ali Kınık konser verecek.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe teşkilatı, asker adayları için anlamlı bir etkinliğe imza atacak. MHP Merkezefendi İlçe Teşkilatı tarafından 22 Nisan Pazar Günü Albayrak Türk Sporları Stadyumu’nda asker adayları için toplu asker eğlencesi düzenlenecek. Asker eğlencesinde çeşitli organizasyonların yanı sıra usta sanatçı Ali Kınık da konser verecek.

“BU ÇOCUKLAR HEPİMİZİN EVLADI”
Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan , “Bu çocuklar hepimizin evladı. Bizleri ve ülkemizi savunmaya vatan borcunu ödemeye gidiyorlar. Hepsi var olsunlar bizlerde MHP Merkezefendi İlçe Teşkilatı olarak bu kardeşlerimize moral amaçlı bu etkinliği düzenlemeye karar verdik” dedi.
“ELLERİNDE BOZKURT DİLLERİNDE KIZILELMA”
“Bu vatanın her askeri bizim öz evlatlarımızdır” diyen Özhan , “Dün Fırat Kalkanı’nda olduğu gibi bugün de Afrin’deki askerlerimizin ellerinde bozkurt dillerinde kızıl elma var. Bu vatanın öz evlatları ülkücülerdir değiminin tanımlaması da budur. Bu vatan için can veren evlatlarımız bizlerin canıdır kanıdır. Bu vatan bu askerlerimizin kudretleri annelerimizin dualarıyla elbet kızıl elmaya ulaşacaktır. Bu nedenle bizleri nihai hedef kızıl elmaya ulaştıracak olan kahraman Türk ordusunun neferleri olacak Mehmetçik adayı olan kardeşlerimizi bu etkinlikte bir çatı altında toplayıp birliktelik ve beraberlik anlayışı ile eğlencelerini yaparak vatani görevleri için yolcu edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER