MHP Pamukkale’den Başkan Örki’ye ziyaret

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Avukat Mehmet Ali Yılmaz ve yeni yönetimini ağırladı.

Geçtiğimiz Eylül ayında kongrelerini gerçekleştiren MHP Pamukkale İlçe yönetimi, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi ziyaret etti. MHP Pamukkale İlçe Başkanı olarak seçilen Avukat Mehmet Ali Yılmaz ve yönetimini makamında ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Örki, yeni yönetime başarılar diledi. Başkan Örki; “Pamukkale İlçemizde hizmet destanlarımızı artırarak devam ettirecek ve sizlerle iş birliği içerisinde olacağız. MHP Pamukkale İlçe Teşkilatı bizim göz bebeğimiz. Birlikte yol arkadaşlığı yaptık ve bu yol arkadaşlığımızı devam ettireceğiz. Sizler de bizim ekip arkadaşlarımızsınız. Teşkilatlarımız bu işi tamamen gönüllük esasıyla yapıyorlar. Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halindeler. Sizler sayesinde vatandaşlarımızın belediyemizden beklentilerinin tam olarak karşılığını verebilme fırsatını sağlıyoruz. Teşkilatlarımız bu açıdan bizim için çok önemli” ifadelerini kullandı.

“DOSTUMUZA GÜVEN, DÜŞMANIMIZA DA KORKU VERMELİYİZ"

Ülke ve dünyada yer alan olaylara dikkat çeken Başkan Örki, şunları söyledi: “Dostumuza güven, düşmanımıza korku vermeliyiz. Aynı zamanda da sadece yerel olarak olaya yaklaşmamak gerek. Ulusal, küresel açıdan da yaklaşmamız lazım. Birbirimize kenetlenmiş ve bir bütün halinde durmamız lazım. Dostumuza güven, düşmanımıza da korku vermeliyiz. Şu son dönemde ülke olarak çok fazla düşmanla uğraştık. Bir taraftan kardeş ülkemiz Azerbaycan’ın yaşadıkları. Ülke olarak onların yanında yer almamız birçok ülkeyi rahatsız ediyor. Ülkemize ve Türk dünyasına dört bir taraftan yapılan saldırıları göz önüne aldığımızda, bizim ülke olarak birlik ve beraberlik içinde, sapasağlam bir şekilde yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Cumhur İttifakımızın ilk gününden bu yana, genel başkanlarımız omuz omuza ülkemizi daha refah günlere gitmesi için şevkle, birlik ve beraberlik içinde çalışırken, bizler de burada MHP İl ve İlçe Teşkilatlarımızla aynı ruhla çalışmaktayız. Birlik ve beraberlik içinde de çalışmaya devam edeceğiz.”

“CUMHUR İTTİFAKI SADECE SEÇİM İTTİFAKI DEĞİLDİR"

MHP İlçe Başkanı Avukat Mehmet Ali Yılmaz, Cumhur İttifakı’nın sadece bir seçim ittifakı olmadığını belirtti. Başkan Yılmaz; “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekasının teminatı altına alabilme adına, iç güvenliğini, ulusal güvenliğini oluşabilecek tehlikeyi bertaraf edebilme adına; diğer taraftan Dağlık Karabağ zaferinde de, Kıbrıs’ta Kapalı Maraş Bölgesi’nin açılmasında da Cumhur İttifakı’nın birlikteliğinin, o kardeşlik hukukumuzun büyük mührü ve damgası var.  Bundan sonraki süreçte de, kardeşlik içerisinde, Cumhur İttifakı’na da riayet ederek memleketimize ve milletimize, ulusal ve yerel de katkı sağlamaya devam edeceğiz. Başkan Avni Örki’nin, ilk günden bu yana Pamukkale için gayretini görüyoruz. Pamukkalemiz adına başarılı işler gerçekleştiren, azimle ve ilk günün coşkusuyla hizmetlerine devam eden Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’ye teşkilatımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER