MHP'DE İLK DURAK; HACIEYÜPLÜ

MHP'DE İLK DURAK; HACIEYÜPLÜ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi Teşkilatı, ilk mahalle ziyaretini; Hacıeyüplü Mahallesi’nde Balkan ailesine misafir olarak gerçekleştirdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Yurdahan Özhan, Merkezefendi Belediyesi MHP Meclis Üyesi Leman Kalkan ile birlikte Hacıeyüplü Mahallesi’nde ikamet eden Cihan Balkan ve ailesini evinde ziyaret etti. Ziyaret konuşan MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Yurdahan Özhan, “ Mİlliyetçi Hareket Partisi olarak 2019 seçimlerinde Merkezefendi Belediyesi’ni MHP'ye kazandırmak adına çalışmalarımız devam ediyor. Devamlılığı gelecek olan mahalle ziyaretlerimizin ilkini Hacıeyüplü Mahallesi’nde Cihan Balkan kardeşimizin malikanesine ziyarette bulunduk. İnşallah Hacıeyüplü Mahallemiz’de başladığımız bu yol bize 2019 seçimlerine kadar tüm kitleye ulaşmaya ve MHP'yi başarıya taşımak için bir başlangıç olur” dedi.

“MHP BİR AİLEDİR”
MHP'nin her zaman bir aile olduğunu söyleyen Özhan,”Bugün bizleri yalnız bırakmayan Merkezefendi Belediyesi Meclis Üyesi Leman Kalkan Hanım’a da teşekkür ediyorum. MHP bir ailedir. Biz bu aile ile 2019 seçimlerinde yerel ve genelde başarı için hep birlikte koşacağız. İnanıyoruz ki bu çalışma ile başarı bizlere gelecektir” şeklinde konuştu. Cihan Balkan da ziyaretten sonra yaptığı konuşmada, teşkilat ziyaretinden dolayı teşekkür ederek; MHP'nin Türk siyaseti ve geleceği için her zaman ülkenin temel taşı olmaya devam edeceğini söyledi.

 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER