MHP’li Meclis Üyelerinden DRT Denizli’ye “hayırlı olsun ziyareti”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Garip ve Erkan Tıkıroğlu, yeni binasına taşınan DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. DRT Denizli Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya ile sohbet eden Garip ve Tıkıroğlu, DRT ailesine yeni binalarında başarılı bir çalışma dönemi dilediler.

MHP’li Meclis Üyelerinden DRT Denizli’ye “hayırlı olsun ziyareti”

31 Mart Yerel Seçimleri geride kalırken, MHP’den Pamukkale Belediye Meclis Üyesi olan Yusuf Garip ve Erkan Tıkıroğlu, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin yeni binasına ziyarette bulundu. Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya ile görüşen Garip ve Tıkıroğlu, yeni binanın DRT ailesine hayırlı olmasını diledi. Ziyaret hakkında konuşan Meclis Üyesi Yusuf Garip; “DRT ailesinin yeni, modern ve şık binasında Denizlimize ve ulusal anlamda dünyaya hizmet ediyor ve edecek olmasından dolayı son derece mutluyuz. DRT ailesiyle her zaman yakın ve sıcak bir ilişki içerisindeyiz. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi aracılığıyla tüm dünyaya, şehrimize, insanlarımıza mesajlarımızı iletiyoruz. Bu anlamda da DRT’nin başarısı göz ardı edilemez. Yeni binanın DRT ailesine ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ZOLAN’IN PROJELERİNE DESTEK

Meclis üyesi olarak çalışmaları sürdüreceklerini belirten Garip; “Hem Pamukkale Belediye Meclis Üyesi olarak hem de Büyükşehir Yasası’ndan kaynaklı Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak çalışmalarımızı önümüzdeki dönemde sürdüreceğiz. Seçim öncesi Osman Zolan Başkanımızın vaat ettiği projeler var. Bu projelerin hayata geçirilmesi adına MHP grubu olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. MHP, Denizli’de insanımızın menfaatine olan her konuda destek vermektedir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER