“MİLLETİMİZİN EMANETİ BAŞIMIZIN TACIDIR”

Gündeme ilişkin açıklama yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, “Milletin verdiği karar, çizdiği rota bizim gideceğimiz yolumuzu belirlemektedir” dedi.

“MİLLETİMİZİN EMANETİ BAŞIMIZIN TACIDIR”

AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Hafta başında mazbatalarını aldıklarının altını çizen Özkan, “Milletin verdiği karar, çizdiği rota bizim gideceğimiz yolumuzu belirlemektedir. Şimdiye kadar milletimizin bize verdiği yetki nasıl büyük bir heyecan vermiş, tarafımızca memleketimize, halkımıza yönelik icraatlara dökülmüşse, bundan sonra da aynı şevkle heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. 24 Haziran seçimleri halkımızın başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, milletvekillerimiz hükümetimiz de aynı hizmetleri beklediğini göstermiştir. Milletimiz 16 yıl boyunca her türlü kumpasa, her türlü fitneye rağmen yine milletin emanetini başına taç eden AK Parti'ye devleti yönetme yetkisini vermiştir. Genel Başkanımızı da tekrar cumhurbaşkanı olarak seçmiştir. Millet Ak Parti'ye tekrar ‘durmak yok yola devam’ demiştir. Bu çok anlamlı bir olaydır. Adeta dünya siyasi tarihine altın harflerle yazılmış bir rekordur. Kutlu bir zaferdir. Biz özellikle bu zaferi milletimizin zaferi olarak görüyoruz. Milletin refahı ve huzuru için çalışan AK Parti hükümetlerinin, belediyeciliklerin zaferi olarak görüyoruz. Bu zaferlerin muhatabı, hizmetlerinde muhatabı AK Parti hükümeti AK Parti belediyelerin ve özellikle cumhurbaşkanımıza olan güvenin tazelenmesi olarak görülüyor” dedi.

“BİZİM BU KUTLU YOLDA DURMA GİBİ BİR DÜŞÜNCEMİZ YOKTUR”
Özkan, şöyle devam etti: “bizim bu kutlu yolda durma gibi bir düşüncemiz yoktur. Milletimize verdiğimiz sözde bu kutlu yolda aynı hızla yürümeye devam edeceğiz. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşma yolunda ülkemizi 500 Milyar dolar ihracat ile buluşturarak her alanda lider ve güçlü bir Türkiye hedefimiz var. Çiftçimize, sanayicimize, esnafımıza zorlu bir çalışma ortamı, refah bir hayat sunmak için, yeni dönemde yani 27 dönemden bundan önce yaptıklarınızdan taviz vermeden aynı hızla hizmet etmeye devam edeceğiz. İnşallah bu yeni dönem Denizlimiz adına, milletimiz adına, ülkemiz adına hükümetimizin çok daha güçlü adımlarla yürüdüğü bir dönem olacaktır. İstiklal ve güven ortamını kalıcı bir şekilde Türk siyasetine kazandıracak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bu ülkeye çağ atlatacaktır.”

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER