MİLLETVEKİLİ NİLGÜN ÖK, GENÇLERLE DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI

AK Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Nilgün Ök, AK Parti Denizli, Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Gençlik Kolları’nı ziyaret ederek, gençlerle deneyimlerini paylaştı.

AK Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Nilgün Ök, partisinin Denizli İl Gençlik Kolları, Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları ve Pamukkale İlçe Gençlik Kolları’nı ziyaret etti. 1 Ekim 2018 Pazartesi günü başlayacak 27. Dönem 1. Yasama Yılı öncesi memleketinde yoğun ziyaretler gerçekleştiren, Milletvekili Nilgün Ök, gençlik teşkilatlarının haftalık olağan yönetim kurulu toplantılarına misafir oldu. Ardından Milletvekili Ök, AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Akbulut, Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç ile Pamukkale İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan ve yönetimleriyle bir araya geldi. Gençlerle tecrübelerini paylaşan Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti'nin gençlerin siyasette daha çok yer alması anlayışına sahip çıkan bir çizgiye sahip bulunduğunu çünkü geleceğin asıl sahibinin gençler olduğunu vurguladı.

“SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ”
AK Parti saflarında siyaset yapmanın getirdiği önemli sorumluluklar olduğuna işaret eden Milletvekili Nilgün Ök, “Sizler bir duruşu, bir anlayışı ve inancı temsil ediyorsunuz. Bulunduğunuz her ortamda başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK sevdaya gönül vermiş, bayrak tutmuş, omuz vermiş herkesi temsil ediyorsunuz.  Gece gündüz demeden vatan aşkı için emek veren başta siz gençler olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Gençlerin siyasette aktif olarak yer almasının ülke geleceği adına büyük önem taşıdığına vurgu yapan Milletvekili Ök, “Her biriniz milli ve manevi değerlerine bağlı, araştıran, sorgulayan birer Asım'ın nesli olun. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Geleceğin Türkiyesini şekillendirecek olan sizler ülkemizin son yıllarda yakaladığı büyüme ivmesini, tüm kalleşliklere rağmen daha da artırarak devam ettireceksiniz. Çünkü bu dava sadece AK Parti'nin değil milletin davasıdır" dedi. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2018, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211