Milletvekili Ök ilçeleri ziyaret etti

Yasama yılına verilen arada da çalışmalarını sürdüren AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök; Buldan, Sarayköy, Tavas ve Acıpayam İlçeleri’ni ziyaret etti. Gittiği ilçelerde AK Parti teşkilatları, esnaflar, üreticiler ve vatandaşlar ile bir araya gelen Milletvekili Ök, kendisine bildirilen sorunla rın bizzat takipçisi olacağının sözünü verdi.

Milletvekili Ök ilçeleri ziyaret etti

AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün Ök, yasama yılına ara verilmesiyle saha faaliyetlerine devam etti. Buldan, Sarayköy, Tavas ve Acıpayam İlçeleri’ni ziyaret eden Milletvekili Ök; partisinin teşkilatları, esnaflar, üreticiler ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Ziyaret ettiği her mahallenin muhtarı ile de görüşen Milletvekili Ök, kendisine bildirilen sorunlar ve taleplerle bizzat ilgileneceğinin sözünü verdi. İlçelerde yapılan yatırımları yerinde inceleyen Milletvekili Ök, özellikle Acıpayam’da yaşanan deprem sonrasında, devletin tüm imkânlarını, ilk günden itibaren depremzede vatandaşlar için seferber ettiğini belirtti.

“SALGINI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE BİTİREBİLİRİZ”

Kontrollü sosyal hayat kurallarına uygun bir şekilde esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Milletvekili Ök, ülke ekonomisi için çalışan, çabalayan, emek veren ve üreten herkese hayırlı ve bol kazançlar diledi. Milletvekili Ök, “Maalesef korona virüs yüzünden tüm dünya ile birlikte ülkemizde de ekonomik faaliyetler azaldı. Fakat salgının ilk gününden itibaren aldığımız önlemler sayesinde ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu dönemi en az zararla atlatan ülkelerden biri olacağımıza inanıyorum. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına hepimiz harfiyen uymalıyız. Ancak birlik ve beraberlik içinde, kurallara uyarak bu salgını bitirebiliriz” ifadelerini kullandı.  Ziyaret ettiği ilçelerde taziye ziyaretleri gerçekleştiren ve düğünlere de katılan Milletvekili Ök, pek çok çiftin mutluluğuna da şahitlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER