Milletvekili Özkan, EVTEKS’te Denizlili firmaları yalnız bırakmadı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, İstanbul’da bu yıl 25’incisi düzenlenen Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’na katılarak Denizlili firmaları ziyaret etti.

Milletvekili Özkan, EVTEKS’te Denizlili firmaları yalnız bırakmadı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, İstanbul’da açılan Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’nı ziyaret etti. Denizlili firmaları tek tek ziyaret eden Özkan, firma sahipleri ve temsilcileriyle bol bol sohbet etti. Fuarın gözdesinin Denizlili firmalar olduğunu vurgulayan Özkan, “Göğsümüzü kabartan, yüzümüzü ağartan firmalarımızı İstanbul’da katıldıkları fuarda ziyaret ettik. Tekstilcilerimizle bol bol sohbet imkânı bulduk. Türkiye’nin ve Denizli’nin ihracatına daha çok katkı sağlamak, üretime ve istihdama katkı sağlamak için büyük gayret gösteriyorlar. Fuara katılan tüm firmalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“DENİZLİMİZ SON 15 YILDA SANAYİDE ÇOK BÜYÜK GELİŞMELER GÖSTERDİ”

Fuarda Denizlili firmaların önemli bağlantılar yaptıklarına da değinen Özkan, “Denizlimiz son 15 yılda sanayide çok büyük gelişmeler gösterdi. Sanayi sektörü içerisinde de dokuma tekstil sanayi büyük bir paya sahip. Bugün burada dünyanın en önemli ev tekstili fuarlarından birisinde Denizlimizi 95 firmayla temsil etmek bizler için büyük bir gurur kaynağı. Bundan sonra da daha çok üretip, daha çok istihdam oluşturacak, daha çok gelir elde etmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER