Milletvekili Özkan’dan Tıkıroğlu’na ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve beraberindekiler, Denizli’nin önde gelen firmalarından Tıkıroğlu Şirketler Grubu’nu ziyaret etti.

Milletvekili Özkan’dan Tıkıroğlu’na ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, MHP İl Başkan Yardımcıları Hakan Çetinkaya ve Ziya Gökalp ile Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Meclis Üyesi adayı Av. Yusuf Garip, Denizli’nin önde gelen firmalarından Tıkıroğlu Şirketler Grubu’nu ziyaret etti.

Ziyarette, Milletvekili Özkan, Tıklıroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Tıkıroğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Meclis Üyesi Adayı Erkan Tıkıroğlu ile bir süre görüşerek şirketin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Özkan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin önemine dikkat çekerken; Tıkıroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Tıkıroğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tıkıroğlu, heyete teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211