Milletvekili Şahin Tin, AK Parti Kadın Kolları teşkilatlarıyla toplantıda bir araya geldi

Partisinin Denizli Kadın Kolları İl Teşkilatı’nın toplantısına katılan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Kadınlarımızın sarıp sarmaladığı şefkat ve dirayetle kucakladığı her iş başarıyla neticeye ulaşır. Davamızın temel taşı kadınlarımızdır” dedi.

Milletvekili Şahin Tin, AK Parti Kadın Kolları teşkilatlarıyla toplantıda bir araya geldi

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, partisinin Kadın Kolları İl Teşkilatı’nın toplantısına katıldı. AK Parti İl Teşkilat binasında yapılan toplantıya; İl Başkanı Yücel Güngör, Kadın Kolları İl Başkanı Feride Kabadayılar, Kadın Kolları İl Başkan Yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve ilçe kadın kolları başkanları katıldı. Kadın Kolları Teşkilatları’nın yürütülen mücadelede ve yapılan hizmetlerde büyük pay sahibi olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Denizlimizin ve ülkemizin tüm kazanımlarında emeği, katkısı, alın teri ve imzası bulunan, pay sahibi olan kadın kolları teşkilatımızın mensupları bizim en büyük güç kaynağımız. Yürüttüğümüz mücadelede bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan kadınlarımıza her daim minnettarız” diye konuştu.

“BİRLİKTE YOL YÜRÜYORUZ”

“Çalışmalarımızı tek yürek halinde yürütüyoruz” diyen Milletvekili Şahin Tin, şunları aktardı: “Kadınların elinin değdiği, kadın kararlılığının yöneldiği hiçbir işin başarısız olma şansı yoktur. Kadınları görmezden gelen hareketler başarıyı yakalayamazlar. Kadın elinin değdiği her alanda başarı kaçınılmazdır. Bizler bu inançla bir bütün olarak azimle ve kararlılıkla fedakâr hanım kardeşlerimiz ile birlikte yol yürüyoruz.”

“HER ZAMAN DESTEKLİYORUZ”

Kadınların azmi, irfanı, gücü ve kabiliyetini çok iyi bildiklerini ifade eden Milletvekili Şahin Tin; “Hanım kardeşlerimizin sarıp sarmaladığı şefkat ve dirayetle kucakladığı her iş başarıyla neticeye ulaşır. Biz buna gönülden inanıyoruz. Ailenin yanı sıra siyasette, sivil toplumda ve iş âleminde emek veren hanım kardeşlerimizi her zaman destekliyoruz. ‘Kale içeriden fethedilir’ diyerek ev ev dolaşıp yapılanları ve davamızı Denizlimizin tüm noktalarında ilk günkü aşkla anlatan, gönüller kazanan yılmaz neferlerimiz hanım kardeşlerimizin hakkını bizler ne yapsak ödeyemeyiz. Allah onlardan razı olsun” şeklinde konuştu.

“EN BÜYÜK KADIN TEŞKİLATINA SAHİBİZ”

AK Parti İl Başkanlığı binasında Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü, MKYK Üyeleri ve bölge illerin Kadın Kolları il başkanları ile de bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin; “AK Parti, Türkiye’nin en büyük kadın teşkilatına sahip bir siyasi harekettir. Bugün Denizlimizde Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörümüzü, MKYK Üyelerimizi ve Ege Bölgemizde özveriyle görev yapan Kadın Kolları İl Başkanlarımızı misafir ediyoruz. Bizler kadınlarımızın nerede, nasıl, sıkıntısı, talebi varsa hepsine kulak veriyoruz, çözümü için hep birlikte çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER