Milletvekili Tin’den depremzedelere ev müjdesi

Denizli’nin Acıpayam İlçesi’ndeki depremzedelerle iftarda bir araya gelen AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, depremzedeleri ev müjdesi verdi. Tin, depremde hasar gören ve yıkılan evlerin 2 ay içerisinde projelendirilmesinin yapılıp inşaatına başlanacağını belirtti.

Milletvekili Tin’den depremzedelere ev müjdesi

Acıpayam İlçesi Uçarı Mahallesi’nde geçtiğimiz hafta sonu depremzedelere verilen iftar yemeğinde konuşan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 20 Martta meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki depremde evleri hasar gören depremzedelerin evlerinin yenilerinin yapılması ile ilgili soruları yanıtladı.

2 ay içerisinde evlerin projelendirilmesinin yapılıp inşaatına başlanacağını aktaran Milletvekili Tin, “Ramazan Ayı’nda hep birlikteyiz. Allah bugünleri bize gösterdi, hep birlikte Allah’ın izni ile Ramazan Ayı’nı idrak edeceğiz. Allah Ramazan Bayramı’na ulaştırmayı nasip etsin. Hep birlikte, ailelerimiz ile sevdiklerimiz ile ülkemizde güzel bir Ramazan ayı ve bayramını geçirmeyi temenni ediyoruz. Burada dolaşırken Acıpayamlı vatandaşlarımızın Uçarı’dan, Yassıhüyük’ten gelen hemşehrilerimizin ‘Evlerimiz ne zaman yapılacak?’ sorusunu soruyor. Allah’ın izni ile 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde burada projelendirilmesi ile inşaata başlanacaktır. Bu şekilde iş adamları tarafından verilen yemek ile de size bu müjdeyi vermiş olduk” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER