Milletvekili Yıldız’dan, Sarayköy’e ziyaret

Sarayköy’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, ilçenin sosyokültürel yapısının gözle görülür bir şekilde geliştiğini belirtti.

Milletvekili Yıldız’dan, Sarayköy’e ziyaret

AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Sarayköy’de ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Yıldız’ın, ilk ziyareti Sarayköy Belediyesi oldu. Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın makamında ağırladığı Yıldız’a, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör de eşlik etti. Ayrıca ziyarette AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı Üyeleri de yer aldı. İlçede devam eden ve tamamlanan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Özbaş, yeni yapılacak projelere de değindi. Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu aktaran Başkan Özbaş, “AK Parti Milletvekillerimiz hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmıyorlar. Allah razı olsun. Çalışmalarımızda bizlere rehberlik ederek projelerimizin kısa zamanda tamamlanması adına her zaman ortak adımlar atıyoruz. Milletvekilimiz Sayın Ahmet Yıldız Beyefendi’nin de ilçemize çok emeği geçti. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da destekleriyle her zaman yanımızda olacaklarına eminiz. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“Sarayköyümüz çok gelişti ve büyüdü”

Sarayköy’ün vizyonuna, eğitimine, kültürüne ve ekonomisine katkı sağlayan gözle görülür değişimler ortaya koyduğunu ifade eden Milletvekili Yıldız, “Denizlimizin tüm ilçeleri olduğu gibi Sarayköyümüz de gönlümüzün vazgeçilmezleri arasında… İlçelerimizin kalkınması, gelişmesi için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Belediye Başkanlarımız ile oluşturduğumuz koordinasyon sayesinde ilçelerimizin ihtiyacı olan hizmetleri doğru adımlarla inşa ediyoruz. Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş’ın bizlere ilettiği talepler doğrultusunda, gerek duyulan projelerin kazandırılması sonucunda Sarayköyümüz çok gelişti ve büyüdü. Geçmişe dönüp baktığınızda 8 yılda atılan büyük adımların şahidi hepimiz olduk. Belediye Başkanımıza ve ekip arkadaşlarına büyük emek taşıyan çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Memleketimizin gelişmesi, hemşehrilerimizin istek ve taleplerini anında çözülmesi yolunda her zaman görev başında olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi. Ziyaret sonundan Başkan Özbaş, Milletvekili Yıldız’a Sarayköy’ün milli mücadele kahramanlarını temsilen efe heykeli, BAL Ligi’nde mücadele eden Sarayköyspor’un tişörtünü, Milli Mücadelede Sarayköy Hatıralarım kitabı ile Sarayköy türkülerinin yer aldığı CD’yi hediye etti. Milletvekili Yıldız, Başkan Özbaş ve beraberindeki heyet, sırasıyla Sarayköy Ticaret Odası’nı, esnafları, Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’ni ve Kültür Merkezi içinde yer alan Sarayköy İlçe Halk Kütüphanesi’ni ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER