MİMARLAR ODASI AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

MİMARLAR ODASI AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi üyeleri ve aileleri geleneksel hale getirdikleri ve bu yıl PASVAK’da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi geleneksel hale dönüştürdükleri iftar yemeklerini düzenlemeye devam ediyor. Bu yıl PASVAK’da gerçekleşen iftar yemeğine yaklaşık 120 oda üyesi ve aileleri katıldı. Ramazan ayının daha da pekiştirdiği birlik beraberlik duygusunun yanı sıra yemekteki aile sıcaklığı da yoğun bir şekilde hissedildi.  Yemekler yenildi, sohbetler edildi. Katılımcılar etkinlikte güzel vakit geçirdi.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM”

Düzenlenen yemeğe katılan Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı Suat Bilgi, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklama yaptı.  Açıklamasında sadece bir oda değil aile olduklarının vurgusunu yapan Başkan Bilgi; “ Mimarlar Odası olarak iftar yemeğimizi geleneksel hale getirdik. Her yıl özellikle PASVAK’da yapıyoruz. Hem PASVAK’a katkı sağlıyor hem de mimarları burada buluşturuyoruz. Güzel bir etkinlik oluyor. İnsanlar bir araya gelip, yemek yiyip, hoş sohbet ediyor. 200 kişilik güzel bir katılım var. Düzenlediğimiz yemekle hem birlik beraberlik adına önemli bir adım oluyor, hem de böyle mübarek bir günde üyelerimizin kaynaşmasını sağlamış oluyoruz. Böyle ortamların oluşması hoşumuza gidiyor. İnşallah devam eder” dedi. 

MİMARLAR ODASI ŞUBE HİZMET BİNASI YAPILACAK

Başkan Bilgi Mimarlar Odası Denizli Şubesi olarak yakın zamanda gerçekleşmesi planlanan projeler hakkında da bilgiler aktardı. Başkan Bilgi; “Mimarlar Odası olarak 3 yıl önce bir arsa almıştık. Bu arsaya önümüzdeki dönemlerde bir yapı yapacağız. O yapıyı da Mimarlar Odası Şube Hizmet Binası olarak değerlendireceğiz. Önümüzde bu proje var. Çalışmalarımızı yürütüyoruz. Eğer bir aksilik olmazsa yaz dönemi sonuna doğru başlamayı planlıyoruz” diye konuştu. 

PINAR ÇANKAYA-İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221