Mimarlar seçim heyecanı yaşadı! İşte yeni yönetim...

Mimarlar Odası Denizli Şubesi’nde hafta sonu yapılan 15’inci olağan genel kurulun ardından gerçekleştirilen seçimde kazanan Özlem Durdu Kabel öncülüğündeki Doğru Çizgi ekibi oldu.

Mimarlar seçim heyecanı yaşadı! İşte yeni yönetim...

Mimarlar Odası Denizli Şubesi, geçtiğimiz hafta sonu 15’inci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Odanın Cengiz Bektaş Konferans Salonu’nda yapılan genel kurulun ardından Denizli’deki mimarlar sandık başına gitti. Seçimde mevcut Başkan Mehmet Serdar Alayont öncülüğündeki ‘Birden Bize’ ekibi, Özlem Durdu Kabel öncülüğündeki Doğru Çizgi ekibi, Süleyman Emiroğlu’nun öncülük ettiği Arkizone ekibi ile Osman Yücel Aysun liderliğindeki Genç Liste Grubu yeni yönetimi oluşturmak için yarıştı. Sayım işlemleri sonrasında Denizli Mimarlar Odası’nın yeni yönetim kurulu belirlendi. Özlem Durdu Kabel ile birlikte listesindeki; Mehmet Öztürk, Ömer Çelikkol, Tuğba Acar Panayır, Kadir Onur Güzin, Gülperi Deniz Kıyak yönetimde yer alırken, Mehmet Serdar Alayont ise çarşaf listeden yönetime dâhil oldu. Yeni yönetim kurulu ilk toplantısında yeni başkanı belirleyecek ve görev dağılımı yapması bekleniyor.

“BU SEÇİMİ BEN DEĞİL, MİMARLAR ODASI KAZANDI"

Seçimin ardından Doğru Çizgi ekibi adına konuşan Özlem Durdu Kabel; “Bu seçimi ben değil, Mimarlar Odası kazandı. Kent gündeminde Mimarlar Odası’nın bu kadar konuşuluyor olması, gelecek için çok büyük bir ışık. Tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Tüm meslektaşlarımızı odaya bekliyoruz. Değişik bir duygu, sevinçli miyim, mutlu muyum bilmiyorum ama güzel oldu” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2022, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER