Mimarların projeleri beğeniye sunuldu

Mimarlar Odası Denizli Şubesi’nin düzenlediği geleneksel ‘Denizlili Mimarlar Sergisi’, Denizli 2. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı’nda (DEYEF) açıldı. 20 Denizlili mimarın projelerinin yer aldığı sergide; 100’e yakın tasarım yer aldı. Sergi, 29 Eylül 2019 Pazar akşamına kadar gezilebilecek.

Mimarların projeleri beğeniye sunuldu

Mimarlar Odası Denizli Şubesi’nin her iki yılda bir düzenlediği geleneksel ‘Denizlili Mimarlar Sergisi’, Denizli 2. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı’nda (DEYEF) açıldı.

Serginin açılışına; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Mimarlar Odası Başkanı Serdar Alayont ve mimarların katıldı.

Her iki yılda bir mimarların çalışmalarını Denizli halkı ile buluşturduklarını belirten Mimarlar Odası Denizli Şubesi Başkanı M. Serdar Alayont, “Her 2 yılda bir geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz ‘Denizlili Mimarlar Sergisi’ni bu yıl inşaat sektörü temsilcilerinin ortak buluşma noktası olan DEYEF’te yapmaya karar verdik. Böylece daha çok kişiye ulaşmayı hedefledik. Üyelerimizin tasarımlarını ve Denizli mimarisinin son yıllardaki gelişimini merak eden tüm ilgilileri fuardaki standımıza davet ediyorum” diye konuştu.

20 Denizlili mimarın projelerinin yer aldığı sergide, 100’e yakın tasarım yer aldı. Sergi, 29 Eylül 2019 Pazar akşamına kadar gezilebilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER