MİNİK KALPLERDEN SICAK DOKUNUŞ

MİNİK KALPLERDEN SICAK DOKUNUŞ

Acıpayam Mehmet Manisalı Anaokulu tarafından 3 yıldır yürütülen ve Acıpayam Belediyesi’nce de desteklenen ‘Kuşlar Aç Kalmasın’ projesi kapsamında minik öğrenciler ve veliler tarafından yapılan 200 kuş yuvası, kentin çeşitli noktalarına asıldı. Ayrıca kuşların karlı günlerde yem bulmakta zorlandığını düşünen minik kalpler, kuşlara yem bırakmayı da ihmal etmediler.

Denizli, karlı ve soğuk havanın etkisi altına girdi. Soğuk ve karlı havada yaşam mücadelesi veren kuşlara yardım eli Acıpayam Mehmet Manisalı Anaokulu öğrencilerinden geldi. Acıpayam Mehmet Manisalı Anaokulu tarafından 3 yıldır yürütülen ve Acıpayam Belediyesi’nce de desteklenen ‘Kuşlar Aç Kalmasın’ projesi kapsamında minik öğrenciler ve veliler tarafından artık malzemelerden 200 kuş yuvası yapıldı.

Kuşların karlı günlerde yem bulmakta zorlandığını düşünen minik kalpler, kuş yuvalarına yem bırakmayı da ihmal etmediler. Proje kapsamında yapılan ve içerisine de yem bırakılan 200 kuş yuvası; Acıpayam Atatürk Stadyumu, Ucarı Göleti ve ilçedeki okulların bahçelerine asıldı. Proje hakkında konuşan minikler, projeye destekler veren Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ve personeline, İlçe Milli Eğitim Müdürü’ne ve şube müdürlerine, Acıpayam Orman İşletme Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.

 

GÜRKAN GÖK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER