MİNİK ZEYNEP’İN BALONUNU İTFAİYE KURTARDI

Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, popüler bir çizgi film karakteri olan ‘Pepee’ şeklindeki uçan balonunu elinden kaçıran 4 yaşındaki bir kız çocuğunun yardımına yetişti. Ekipler, ağaca takılan uçan balonu, Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 142’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri başlamadan takıldığı ağaçtan kurtarıp sahibine teslim etti.

MİNİK ZEYNEP’İN BALONUNU İTFAİYE KURTARDI

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 142’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikleri seyretmek için ağabeyiyle birlikte 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'na gelen 4 yaşındaki Zeynep Yıldırım, popüler bir çizgi film karakteri olan Pepee şeklindeki uçan balonunu elinden kaçırdı. Uçan balon meydanda bulunan bir palmiye ağacının dallarına takılı kaldı.

Yaşanan olay sonrası çok üzülen minik Zeynep’in yardımına o sırada etkinlikler için alanda hazır bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri yetişti. İtfaiye aracının damperini ağaca doğru kaldıran ekipler, dallara takılı kalan uçan balonu alarak minik Zeynep'e teslim etti. Balonuna tekrar kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Minik Zeynep, itfaiyecilere teşekkür ederken, ekiplerin küçük kız için gösterdiği çaba, etrafta etkinlikler için toplanan vatandaşların takdirine ve tebessümüne sebep oldu.

SERDAR KİRİŞ – DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER