MİNİKLER HABABAM SINIFINI CANLANDIRDI…

MİNİKLER HABABAM SINIFINI CANLANDIRDI…

Eğitimde Değerler Programı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Bozkurt Anaokulu’nda bir etkinlik düzenlendi. Miniklerin ‘Hababam Sınıfı’nın her bir karakterini canlandırdığı etkinlik, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.
Bozkurt Anaokulu’nda Eğitimde Değerler Programı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bir etkinlik düzenlendi. İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonu'nda yapılan etkinliğe; Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Öztekin Demir, Şube Müdürleri Hatice Küloğlu, Medeni Buğra, veliler, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Bozkurt Anaokulu Özgürlük Sınıfı öğrencileri, ‘Hababam Sınıfı’nın her bir karakterini canlandırdığı etkinlik, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Etkinlikte miniklerin performansı katılımcılardan büyük beğeni topladı. Öğrencilerin söylediği şarkılarla eğlenen izleyiciler, gösterinin finalinde duygu dolu anlar yaşadı ve göz yaşlarına hakim olamadı. 


Özgürlük Sınıfı Öğretmeni Şule Çelebioğlu, “Türk Sineması’nın usta oyuncularından Münir Özkul’u namı diğer Hababam Sınıfı filminden Mahmut Hocamızı bildiğiniz üzere bu sene kaybettik. Ona ithafen miniklerimiz sizlere Hababam Sınıfı’nın gösterisini sundu. Eğitimin yanında öğrencilerine iyi ve doğru olmayı da öğreten, öğretmenliğinin yanında baba şefkatini de gösteren Mahmut Hocamızdan çok şey öğrendik. Unutulmaz Hababam sınıfının filmlerine hayat veren dev çınarlarımız Münir Özkul’u, Adile Naşit’i, Kemal Sunal’ı ve daha nicelerini izlemeye ve yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

GÜVERCİNLER ÖĞRENCİLER İÇİN HAVALANDI
Etkinliğin ardından tüm katılımcılar, okulun bahçesine çıkıldı. Öğrenciler ve tüm katılımcılar ile birlikte 23 beyaz güvercin, ‘tüm çocukların kuşlar gibi özgürce çocukluklarını yaşayabilsin’ diye gökyüzüne bırakıldı.

HATİCE DEMİR 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER