Minikler model uçak gösterisine hayran kaldı

Ahmet Çalışkan Anaokulu, farklı bir etkinliğe daha imza atarak 330 öğrenciyi ‘model uçak gösterisi’ ile buluşturdu. Drone gösterisinin de sunulduğu etkinlikte, görüntüleri 3 boyutlu gözlüklerle izleme fırsatı yakalayan minikler büyük heyecan yaşadı.

Minikler model uçak gösterisine hayran kaldı

Denizli’de gerçekleştirdikleri farklı uygulamalar ve projelerle adından söz ettiren Ahmet Çalışkan Anaokulu, yine ilgi çeken bir etkinliğe imza attı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 23-29 Mayıs tarihleri arasında oluşturduğu ‘Okul Dışarıda Etkinliği’ çerçevesinde, Anaokulu’nun ‘Adım At, Sağlığına Sağlık Kat Projesi’ kapsamında ‘model uçak gösterisi’ düzenlendi.

Öğrenci velilerinden Denizli Model Uçak Kulübü Üyeleri Ramazan Tortop ve Gönenç Döner’in katkılarıyla, Denizlispor Alt Yapı Tesisleri Kınıklı Sahası’nda 330 öğrenciye model uçak gösterisinin yanı sıra drone gösterisi de sunuldu.

Etkinliği ilgi ve heyecanla izleyen minikler 3 boyutlu gözlüklerle drone görüntülerini izlemenin mutluluğunu yaşadı.

Etkinlik hakkında bilgi veren Okul Müdürü Münire Kiriş; “Okul-veli işbirliği ile düzenlediğimiz etkinliğimizde çocuklarımızda farkındalık oluşturmayı, bilişsel, sosyal ve motor becerilerinin gelişimine katkı sağlamayı amaçladık. Öğrencilerimiz büyük bir ilgiyle etkinliğe katıldılar. Model uçak ve drone gösterileriyle eğlenceli bir zaman geçirdiler. Etkinliğimizde yer alan velilerimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER