MÜDÜR DEMİR 2 KENTİN ŞEHİT YAKINLARINI BULUŞTURDU

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizli’deki şehit yakınlarıyla memleketi Antalya’nın Alanya İlçesi’nde yaşayan şehit yakınlarını buluşturdu.

MÜDÜR DEMİR 2 KENTİN ŞEHİT YAKINLARINI BULUŞTURDU

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ile Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen etkinlikte; Denizli ve Alanya’da yaşayan şehit aileleri bir araya geldi. Programa; Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Alanya Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya’daki siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ve vatandaşlar katıldı. 2 gün süren program; ilk olarak Şehit Polis Coşkun Nazilli'nin Alanya'daki evinin önünde yapıldı.

Programda konuşan Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizli ve Alanya’nın her daim şehirlerine sahip çıktığını vurgulayarak; “Bugün burada bizleri buluşturanlar; Hz. Peygamber’in bekledikleridir. Her zaman söylediğimiz gibi bu Ülkeye evlatlarını feda edenlerin her daim yanında her zaman hizmetinde olacağız. Bu etkinlikte bunun bir nişanesidir” diye konuştu.  2 gün boyunca devam eden etkinlikler kapsamında; Denizli ve Alanya’lı şehit ailelerinin kaynaşması, bir nebze olsun acılarının hafifletilmesi adına çeşitli geziler ve yemekler düzenlendi. Müdür Demir’in şehit ailelerine hediyelerini sunması ve birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesiyle etkinlikler son buldu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER