Müdür Demir, şehit ve gazi çocuklarını ağırladı

Denizli Emniyet Müdürlüğü, Konya’dan gelen şehit ve gazi çocuklarını Denizli’de ağırladı. Denizli’nin tarihi yerlerini gezen, bilgiler alan çocuklar; Pamukkale'deki travertenler üzerinde yürümenin keyfini çıkarıp, bol bol fotoğraf çektirip unutamayacakları bir gün geçirdi.

Müdür Demir, şehit ve gazi çocuklarını ağırladı

Denizli Emniyet Müdürlüğü, Konya’dan gelen şehit ve gazi çocuklarını Denizli’de ağırladı.

Denizli’nin tarihi yerlerini gezen, bilgiler alan çocuklar; Pamukkale'deki travertenler üzerinde yürümenin keyfini çıkarıp, bol bol fotoğraf çektirip unutamayacakları bir gün geçirdi.

Gezinin ardından Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve Konya’dan gelen şehit ve gazi çocukları akşam yemeği için Polisevi’nde buluştular.

Aile ortamı edasında geçen yemekte Müdür Demir, çocuklarla sohbet edip, hayallerini dinledi. Konya’nın şehidine her daim sahip çıktığını vurgulayan Müdür Demir, “Her zaman söylediğimiz gibi, bu ülkeye evlatlarını feda edenlerin ve evlatlarını bize emanet edenlerin her daim yanında, her zaman hizmetinde olacağız. Onların bizlere emanetleri olan sizler, devletimizin ve milletimizin gözünde ve kalbinde en kıymetli ve müstesna yerlere sahipsiniz. Devletimiz sizlerin her türlü ihtiyaç ve sıkıntınızın giderilmesi noktasında en yüksek hassasiyetle seferber olunması için sarsılmaz bir iradeye sahip bulunmaktadır. Baş tacı olan sizlere tek gün değil her gün önem verildiği, kapımızın sizlere her zaman sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim. Sizler için ne yapılması gerekiyorsa her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bu etkinlikte bunun bir nişanesidir” dedi.

Yemeğin ardından Müdür Demir, konuklara günün anlam ve önemini hatırlatacak hediyeler takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER