MÜDÜR DEMİR'DEN DRT DENİZLİ ZİYARETİ

MÜDÜR DEMİR'DEN DRT DENİZLİ ZİYARETİ

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’ni ziyaret etti. İl genelinde “Vatandaş ve Esnafla Kaynaşma” etkinlikleri ve halkla ilişkiler kampanyaları yürüten Emniyet Müdürü Demir; DRT Denizli Yönetim Kurulu Başkanı Semra Akça Acar, Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya, Haber Koordinatörü Muhammet Karaçay ve Haber Müdürü Cansu Karacık tarafından karşılandı.

“DENİZLİ’DE TRAFİK KAZALARI VE SUÇLARI YÜZDE 20 AZALDI”

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’ni ziyaret etti. İl genelinde “Vatandaş ve Esnafla Kaynaşma” etkinlikleri ve halkla ilişkiler kampanyaları yürüten Emniyet Müdürü Demir; DRT Denizli Yönetim Kurulu Başkanı Semra Akça Acar, Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya, Haber Koordinatörü Muhammet Karaçay ve Haber Müdürü Cansu Karacık tarafından kapıda karşılandı.

DENİZLİ TRAFİK KAZALARI VE SUÇLARINDA YÜZDE 20 ORANINDA İYİLEŞTİ
Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir,  polisin ‘halk ve esnafla kaynaşma’ kampanyalarına ara vermeksizin devam ediyor. Bu kapsamda farklı günlerde, çeşitli sektör temsilcileriyle buluşmalar gerçekleştiren İl Emniyet Müdürü Demir’in son durağı DRT Denizli Medya Grubu oldu. Müdür Demir; DRT Denizli Yönetim Kurulu Başkanı Semra Akça Acar, Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya, Haber Koordinatörü Muhammet Karaçay ve Haber Müdürü Cansu Karacık tarafından ağırlandı.

Semra Akça Acar ve Mustafa Kaya ile sohbet eden Müdür Demir; Denizli’de 2017 yılının güvenlik ve asayiş açısından olumlu geçtiğini ifade etti.  Denizli genelinde 2017 yılı boyunca meydana gelen trafik kazalarının yüzde 10 oranında azıldığına dikkat çeken Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Geçtiğimiz yılın rakamlarına göre ilimizde trafik kazaları yüzde 10 azaldı. Bu arada Denizli’de sürücülere kesilen trafik cezalarında da 2017’de yine yüzde 10 oranında düşüş oldu. Bu da şunu gösterir; Denizli’de trafik kazaları ve suçlarında toplamda yüzde 20 oranında iyileşme ve düzelme olmuş durumdadır” dedi.

Müdür Demir ziyaretinde ayrıca; Başarılarıyla sık sık ülke gündemine konu olan ve ‘Denizli’nin Hanımağası’ lakabıyla bilinen Neslihan Akça’ adı da sohbete damgasını vurdu. Akça’nın sağlık durumu hakkında bilgi alan Mevlüt Demir, Neslihan Akça ile olan bir anısını da paylaştı.

DENİZLİ MEDYA ORGANLARI VE GAZETECİLERİ İLE DE ÖRNEK
Denizli’de medya organları ve gazetecilerin oldukça bilinçli ve düzeyli bir çizgileri olduğunu da söyleyen Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Denizli; halkı polisine, güvenlik güçlerine sahip çıkan çalışkan ve dinamik bir şehir. Güzel bir şehir. Kentin gazetecileri de düzeyli ve tutarlı. 2018’de daha rahat, güvenli ve olumlu bir kent haline geleceğiz” dedi. 

GÜRKAN GÖK-DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER