MÜDÜR DEMİR'DEN HAL ESNAFINA ÇORBA İKRAMI

MÜDÜR DEMİR'DEN HAL ESNAFINA ÇORBA İKRAMI

Denizlİ İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, dün sabah saat 05.00'te Merkezefendi ilçesindeki Hal Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, Emniyet Müdürlüğü'nün Gayret Sizden, İkram Bizden aracından esnaflara ve çalışanlara çorba ve kahvaltı ikram etti.

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, yanında polis memurlarıyla birlikte saat 05.00'te Denizli Büyükşehir Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali'ni ziyaret etti. Haldeki esnafları tek tek gezen Müdür Mevlüt Demir, sabah erken saatlerde gün ağarmadan pazarlarda sebze ve meyve satmak için alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet etti. 
Emniyet Müdürlüğü'nün içi mutfak olarak kullanmak için döşenen yiyecek ve içecek servisi yapılan minibüsünden haldeki esnaf ve alışverişe gelenlere çorba ve kahvaltı ikram edildi. Hal esnafının ve alışverişe gelenlerin sorunlarını dinleyen Müdür Demir, Denizli'nin huzurlu bir kent olması için Emniyet Müdürlüğü'nün 24 saat çalıştığını, bu kapsamda da sürekli halkla beraber olmak ve her zaman yanlarında olduklarını göstermek için bir araya geldiklerini söyledi. 

Müdür Demir, polisin saatinin olmadığını, hal esnafının çalıştığı saat olan 05.00'te ziyarete geldiklerini belirterek, "Hal esnafının dertlerini ve sorunlarını dinlemek istedik. Ancak huzur ve güvenle alakalı hiçbir şikayetin olmaması bizi sevindirdi. Tabi bunun altyapısı var, hem esnaf tarafı hem de emniyet teşkilatındaki güzel işbirliğinin bir yansımasıydı bu. Buradaki halk ile emniyetin ilgili birimlerinin çok iyi kaynaştığını gösteriyor" dedi. Denizli Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği (DEMESKO) Başkanı Cemil Dinç de, emniyet teşkilatının bu saatte kendilerine ikramda bulunmasının kendileri için önemli olduğunu belirterek, "Hal esnafı olarak biz zaten hep sabaha doğru erken saatlerde buradayız. Bu bizim için normal bir şey ama Emniyet Müdürünün sabaha karşı saat 05.00'de gelmesi ve bize ikramda bulunması sevindirdi.  Biz bu ilgiden dolayı kendimizi daha güvende hissediyoruz" dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221