MÜDÜR ÖZTÜRK'TEN 'ÖZEL İNSANLARA' ÖZEL İLGİ

MÜDÜR ÖZTÜRK'TEN 'ÖZEL İNSANLARA' ÖZEL İLGİ

Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aysun Tonel Karaaslan ve yönetim kurulu üyeleri  İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk’ü makamın da ziyaret etti. Dernek başkanı Karaaslan, Özel İnsanlar Derneği olarak yaptıkları ziyaretin oldukça samimi bir ortamda gerçekleştiğini, İl Sağlık Müdürü Öztürk’ün kendilerine yakın ilgi gösterdiğini vurguladı. 

Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aysun Tonel Karaaslan ve yönetim kurulu üyeleri  İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk’ü makamın da ziyaret etti. Ziyarette dernek başkanı Karaaslan, hazırladıkları  “Özel İnsanlarla El Ele” Projesiyle ilgili bilgi verdi, İl Sağlık Müdürü Öztürk’ten destek istedi. Özel İnsanlar Derneği olarak yaptıkları ziyaretin oldukça samimi bir ortamda gerçekleştiğini, İl Sağlık Müdürü Öztürk’ün gösterdiği yakın ilgiden büyük mutluluk duyduklarını anlatan Dernek Başkanı Karaaslan, “Dernek üyesi özel insanlarımızla İl Sağlık Müdürümüz Berna Hanım’a yaptığımız ziyarette kendimizi, makam da değil evimiz de gibi hissettik. Kısacası bizlere tam anlamı ile bir anne şefkati gösterdi. Ayrıca  projemiz ile de yakından ilgilendi. Hazırladığımız proje üzerinde ekibi ile çalışacaklarını, projenin en kısa sürede hayat geçirilmesi konusunda destek vereceğini söyledi. Yaptığı ev sahipliği, projemize ve bizlere gösterdiği ilgiyle İl Sağlık Müdürümüz Berna Hanım, özel insanların her daim yanında olduğunu gösterdi. Bizlere karşı bu denli hassasiyetinden dolayı derneğimiz yönetim kurulu adına çok teşekkür ederiz. Daha önce kamu hastaneleri birliği genel sekreterliği görevini de yürüten müdürümüz, engellilerin ve özel insanların sağlık hizmetlerine erişilebilirliği konusunda da önemli çalışmalar yapmıştı” dedi

Projeye tam destek
Özel insanların ve engellilerin hazırladığı uygulanabilir tüm projelere tam destek verdiklerini, engellilerin sağlık hizmetlerine daha kolay erişmesi içinde çalışmalar yapmaya devam ettiklerini anlatan İl Sağlık Müdürü Öztürk, “Engelli derneklerimizle birlikte özel insanların sağlık hizmetlerine daha kolay erişebilmesi için çalışmalar yapıyoruz. Ürettiğimiz projelerde karşılıklı çözüm odaklı olarak çalışmaların yürütülmesi için ben ve ekibim her zaman hazırız. Özel İnsanlar Derneğimizin yapacağı tüm etkinliklerde, hazırlayacağı tüm projelerde bizimle ilgili kurumların ve kuruluşların üzerine düşen ne ise hepsini yerine getireceğiz. Engelli derneklerimizin her zaman yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Uygulanabilir tüm projelerin paydaşlarından biri olmaya hazırız” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER