“MUHTARLARIMIZLA HER ZAMAN TEMAS HALİNDEYİZ”

Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ile birlikte Merkezefendi İlçesi’ndeki mahalle muhtarlarını ziyaret eden AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “Muhtarlarımızla her zaman dirsek teması halindeyiz. Vatandaşlarımızla aramızdaki en önemli bağlardan biri olan muhtarlarımız, bizler için önemli” dedi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ile birlikte Merkezefendi İlçesi’ndeki mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Filiz, “Muhtarlık müessesesi, özellikle bizim toplumumuz için tarihten beri çok önemli bir müessesedir. Mahallelerde halkla devlet kurumları ve belediyeler arasında köprü olurlar. Her daim hizmet odaklı siyaset yapıyoruz. Onlarla her zaman dirsek teması halindeyiz. Vatandaşlarımızla aramızdaki en önemli bağlardan biri olan muhtarlarımız, bizler için önemli. Hizmetlerin yerine ulaştırılması ve aksamaması için kendilerine çok görev düşüyor. Belediyelerimiz geçtiğimiz yıllarda çok güzel işlere imza attılar. Atmaya da devam ediyorlar. Ancak biliyoruz ki mahallelerimizde gözden kaçan, eksik kalan bazı hizmetler olabilir. Yaptığımız ziyaretlerle bazen bizzat vatandaşlarımızdan eksiklikleri, sorunları ve talepleri dinleyip bunlara çözüm buluyoruz. Vatandaşlarımızın yanı sıra bazen de muhtarlarımızla yaptığımız İstişarelerimiz neticesinde, yapılması gerekenleri ilgili yerlere iletiyoruz” dedi.

Tüm gün geç vakitlere kadar devam eden ziyaretlerin ardından Başkan Filiz; Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kente kazandırmış olduğu sağlık ocağını da ziyaret ederek; vatandaşlarla sohbet etti ve sağlıklı günler diledi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205