MÜJDE AR DENİZLİ’DE…

CHP Denizli Gençlik Kolları tarafından geçtiğimiz günlerde açılan Bülent Ecevit Kültür Evi, Yeşil Çam’ın usta oyuncusu Müjde Ar’ı ağırladı.

MÜJDE AR DENİZLİ’DE…

Yeşil Çam’ın usta oyuncusu Müjde Ar, CHP Denizli Gençlik Kolları tarafından geçtiğimiz günlerde açılan Bülent Ecevit Kültür Evi’ni ziyaret etti. CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın eşlik ettiği Müjde Ar, gençlere böyle güzel bir projeyi hayata geçirdikleri için teşekkür etti. Usta oyuncu Ar, “Seçim arifesine girdik. Bu seçimde ümit ettiğimiz sonuca kavuşmayı diliyorum. CHP’nin belediye seçimlerini kazanması çok önemli. Eşim CHP’li, ben CHP’liyim, tabii ki CHP’yi gönülden destekliyoruz.

Seçimi kazanacağımıza inanıyorum. Gerekirse ittifak yapılmalı. Siyasette daha çok kadın olmalı. Bizim Denizli’yle de bir alakamız var aslında. Benim annem Sarayköy doğumlu. Annem babasının görevi için burada bulunuyor ve annem Sarayköy, Aşağı Mahalle’de doğuyor. Dün akşam Sezen Aksu’yu aradım. O ‘benim annemlerin oturduğu ev duruyor’ dedi. Ondan umutlandım. Fakat annem 12-13 yıl önce geldiğinde doğduğu evi bulamadı. Oralar yenilenmiş artık. Annem 2-3 yılda bir gelirdi Sarayköy’e” dedi. Müjde Ar, Gençlik Kolları’nın ricası üzerine Kültür Evi’ne asılması için gençlik yıllarından bir fotoğrafını imzaladı.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER