MURATDEDE'NİN ÜST YAPISINDA SONA YAKLAŞILDI

MURATDEDE'NİN ÜST YAPISINDA SONA YAKLAŞILDI

Merkezefendi Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda Muratdede Mahallesi’nde başlatılan üst yapı çalışmalarında sona yaklaşılıyor. Çalışma yapılan bölgelerde incelemelerde bulunan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Nisan sonu itibariyle Muratdede Mahallesi’ndeki çalışmalarımızı tamamlamış olacağız” dedi.

Merkezefendi Belediyesi ilçenin her bölgesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda Muratdede Mahallesi’nde başlatılan üst yapı çalışmalarında sona yaklaşılıyor. Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam ettirilen çalışmalarda şimdiye kadar 120 bin metrekare parke taşı döşendi. 25 bin metre bordür taşı döşenen ve 6 bin 800 metrekare de asfalt atılan bölgenin çehresi değişiyor.  

“MURATDEDE MAHALLEMİZ ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK”
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, çalışma yapılan bölgelerde incelemelerde bulundu. “Muratdede Mahallemizde yapımını geçtiğimiz aylarda başlattığımız üst yapı çalışmalarını tamamlamak üzereyiz” diyen Başkan Subaşıoğlu, “Yaklaşık KDV dâhil 20 milyon TL’lik üst yapı yatırımımızla beraber Muratdede Mahallemiz gayet güzel bir hal alıyor. İnşallah en kısa sürede üst yapı çalışmalarımızı tamamlayarak şehir merkezi ile aynı standartlarda üst yapı çalışmalarını da mahallemize kazandırmış olacağız. Hayırlı olmasını diliyorum. Nisan sonu itibariyle de Muratdede’deki tüm çalışmalarımızı neticelendirmiş olacağız. Mahallemiz çok daha güzel olacak” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER